Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért nem elégednek meg az...

EngedelmesKiskutya kérdése:

Miért nem elégednek meg az emberek egy átlagos élettel pl falun ahol kis fizetés is elég és programként tök jó Pl sátrazni nyáron?

Figyelt kérdés

Én mondhatni faluról és szintén átlagos családból származom gyerekkorom óta nyaranta rengeteget sétálunk az erdőbe a családdal sátrazunk van hogy össze pótoljunk rokonokkal és le a tóra bográcsozas horgászás stb hétvégén Persze

Fiatal is van sok elég nagy a rokonság meg van hogy egy két osztálytárs is

De mi inkább a minőségi emberi kapcsolatra adunk...

Tehát . Mama is velünk lakik vannak csirkéink kerti munka is van hogy az egész család ültet így már spóroltunk nyáron a zöldségeken és a húson sokat

Amikor suliból hazajöttem mindig segítettem a ház körül


2020. márc. 13. 16:08
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Hallod kérdező ez már átment azon a bizonyos határon mikor a paraszt vagyis te feljebbvalónak képzeli magát a városi embertől. Nagyon gyorsan felejtsd el ezt a képzetet hogy "ha a paraszt nem sz*rik akkor ti nem esztek."


Elhiheted a városinak az a zöldség/gyümölcs is jó amit a szupermarketekben van :)


Az meg hogy "hajrá vírus" tipikus 0 IQ felfogásra vall, látszik hogy sokat foglalkozol a csirkékkel de nem kellene átvenni a gondolkodás módjukat.

2020. márc. 17. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Hajrá vírus? Oké :) max te nem fogsz bejutni a kórházba, mert az ugye parasztfalván nincsen, a mocskos városban meg már betelt a helyiekkel.
2020. márc. 20. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!