Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hirtelen megszédülés, hányás...

Hirtelen megszédülés, hányás hányinger, hasmenés. Volt már valakinek hasonló?

Figyelt kérdés
Nos az elmúlt hetem: levertség, gyengeség, nehéz légzés légszomj,ébredés után fülem eldugulva, vérnyomásom vagy magas vagy alacsony, pulzusszám leginkább magas. A szívem szaporán ver, ha fekvő helyzetből felülök már érzem is hogy kalapál. Amit rólam tudni lehet. Dohányzok jó régóta, laktózt nem nagyon bírom, hirtelen fogytam nem rég nagyon sokat. 28/f
2020. márc. 13. 17:29
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Milyen magas vagy?

Mi egy tipikus napi kajád?

Mennyi volt az a torna időben és aktivításban?

2020. márc. 14. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
174 vagyok, a torna napi 15-30 perc intenzív felülések hasprések különböző formája és sorozata, a napi kajám változatos, zöldségek tészták húsok váltakozva.
2020. márc. 14. 11:16
 13/13 anonim ***** válasza:
Napi 30 perc tornával nem lehet fél év alatt 30 kgot fogyni, vagyis nem ettél eleget, az éhezés és következményei meg okozhatnak ilyen tüneteket...sűrgősen keresd fel az orvosodat
2020. márc. 14. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!