Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Zsemlét ettem, és olyan...

Zsemlét ettem, és olyan mintha a morzsája ott maradt volna a torkomon. Amikor nyelek rossz érzés, mintha idegen anyag lenne ott. Megsérthette?

Figyelt kérdés
Hova tudok ezzel fordulni?
2020. márc. 13. 19:41
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A szád nyálkahártyája gyógyul a leggyorsabban az egész szervezetedben. Reggelre meg se érzed.
2020. márc. 13. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem tudom,hogy megsértette-e vagy tényleg rátapadt-e valahova...ez aggaszt leginkább.
2020. márc. 13. 19:50
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha nem volt száraz a zsemle, akkor nincs baj. Sok vizet neki, és az leviszi.
2020. márc. 13. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Ma ha ezzel beállítanál az ügyeletre, a hajadat leordítva zavarnának vele haza, mert vannak ettől sokkal súlyosabb gondok is. És ha a zsömle még meg is szúrta kicsit, pl a fül-orr-gégén mit tudnak vele szerinted csinálni? Bármilyen beavatkozás nagyobb sebbel jár,, mint egy zsömleszúrás.

De tényleg, nekem szinte minden kiflievés után olyan érzésem van egy darabig, mintha egy kis darab feltapadt volna. Ne aggódj, nem lesz semmi baj.

2020. márc. 13. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Nem is mondtam, hogy ügyeletre akarok vele rohanni, csak ilyen esetben mi a teendő erre voltam kíváncsi.

Egyébként a másik válasz igen: száraz volt a zsemle.

2020. márc. 13. 20:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!