Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ti mit csinálnátok? (Virus)

Ti mit csinálnátok? (Virus)

Figyelt kérdés

Olyan vendeglatohelyen dolgozom, ahol rengeteg turista megfordul, szinte csak túristák. Már nem jönnek, alig, de eddig jöttek.

Három napja náthás vagyok meg kapar a torkom.

Se parás nem vagyok, se hipohonder, de nem igazán tudom hogy mit csináljak.

Amióta kijöttek a tünetek rajtam, még nem kellett mennem. De pl holnap találkoznánk apámmal aki idősebb. A lelkiismeretem a találkozást nem engedi. De a többi dologgal se tudom, hogy mit csinàljak.

Dontest hozni en nem tudok, az amugy is leterhelt eü szemelyzetet a kis náthàmmal nem zavarnám, de ugyanakkor foglalkoztat a dolog.... viszont irdatlan sokat stresszeltem mostanában, simán lehet hogy csak amiatt nyeltem be valamit, ahogy ez már megtörtént párszor.


2020. márc. 13. 23:31
 1/3 anonim ***** válasza:

Sehova ne menjél vagy huzz maszkot

Es dokit kérdezz meg.

2020. márc. 13. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy "csak" nátha, de az apukáddal való találkozást mondd le!

Aztán pár napon belül kiderül, hogy mennyire betegedtél meg. Ha rosszul vagy, lázas vagy, telefonon beszélj a háziorvosoddal! A többit ő majd intézi.

2020. márc. 14. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm, hogy írtatok!

Nagyon sajnálom mert egyedül él egy kis elszigetelt faluban, és tudtam, hogy nagyon el lesz keseredve (így is lett), de egyszerűen a lelkiismeretem nem engedte volna, hogy találkozzunk.

Azt mondtam neki, hogy ne aggodjon, mert csak egy kis torokfájás, de rám is rámragadt az óvatosság. A B opciot nem is hoztam szoba. Én is reménykedem amúgy, hogy csak egy kis sima stressz indukálta cucc ez, de a munkakornyezetem miatt nem vagyok teljesen nyugodt azért. Meglátjuk.

2020. márc. 14. 10:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!