Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Eddig senki nem mosott kezet...

Eddig senki nem mosott kezet rendszeresen?

Figyelt kérdés
Nem akarok provokatív lenni,de eddig mit csináltak az emberek.
2020. márc. 16. 00:06
 1/10 anonim ***** válasza:
94%
Már a vírus előtt kifejtettem egyszer egy válaszban, hogy az emberek többsége tömegközlekedés, nyilvános vécé után sem mos kezet normálisan vagy egyáltalán nem mos és hogy ez szerintem nem túl jó. Akkor kb kiröhögtek, meg hogy tisztaságmániás vagyok meg tököm tudja mi.
2020. márc. 16. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ja és most olyan higiéniai cuccokat, tisztítószereket vásárolnak fel tömegesen, amikről eddig fogalmunk sem volt.
2020. márc. 16. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ne is mondd, 2. Tegnap figyeltem, olyan berepedezett kezeket láttam... Ész nélkül kenik az alkholos géleket, ápolni már eszükbe sem jut. Pedig a berepedezett bőrükön az nagyobb eséllyel fertőződnek meg bármivel, mint fertőtlenítés nélkül.
2020. márc. 16. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

61% Jaja.

Azokkal vigyázni kell amúgy is. Egyik ismerősömnek durva ekcémás rohamot okozott, még a vírus előtt használta. Ő inkább nem fog meg semmit, hanem hazaérve alaposan kezet mos.

2020. márc. 16. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Csak figyeld meg nyilvános mosdókban, hogy hány amúgy ápoltnak tűnő ember nem mos kezet.
2020. márc. 16. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
[link] De ebben bezzeg hisznek, nem a kézmosásban. A durva az hogy több kommentelő állítja, hogy rendszeresen iszik ilyen szart és az jó mert valami kamu blogon olvasta.
2020. márc. 16. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Na ja, úgy le vannak rabolva a polcok... Én meg csak fertőtlenítő kendőt akartam, mert lassan szülök, kellett volna a kórházba wc-zéshez. De ezt cs.hetem, úgy látom...
2020. márc. 16. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Francba, azt a fertőtlenítőt nem belsőleg kell...?
2020. márc. 16. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Engem is tisztasságmániásnak gondolnak mert az iskolában a padot töröltem. Bizarr helyeken papírtörlővel fogom meg a kilincset. A buszon megváron míg valaki megnyomja a gombot leszállás előtt. Leülni csak extrem esetben. Kézfertőtlenítőt használok étkezés előtt, ha nem megoldható a kézmosás. Nyáron már nem hordok szandált, pont a köpködések miatt az utcán. Lesgszivesebben felnyalatnám azzal, aki odaköpte. Bevásárlókocsit nagyon ritkán használok. Ha magamnak vásárolok, akkor nincs szükségem rá. Minden zacskós fagyasztott dolgot átteszek új zacskóba. Szinte semmit nem teszek a szekrénybe eredeti csomagolásban, úgyszintén a hűtőbe sem. Én bevállalom, hogy beteges.Senkinek nem ártok, sőt jelen helyzetben példamutató.
2020. márc. 16. 22:41
 10/10 A kérdező kommentje:
Hidrogén Peroxid belsőleg, nane. Ez dúrva.
2020. márc. 16. 22:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!