Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Akinek volt már törése,...

Akinek volt már törése, hogyan jött helyre? Mid tört el?

Figyelt kérdés
Maradt maradandó szövődménye?
2020. márc. 19. 19:21
 1/4 anonim ***** válasza:
A jobb kezem tört el egy biciklis esést követően. Pár hét gipsz, aztán gyógytorna 20 alkalommal (ha jól emlékszem, heti 2-3x). A következő 1 évben még néha megfájdult, de aztán már minden oké volt.
2020. márc. 19. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
csuklóm. elég jó lett, de műtötték. van szög ahol azért fáj. gyógytorna fobtos szerintem. van akibek ilyentől csökken a szög ahogy tudja hajlítani.
2020. márc. 19. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
6.szülinspomom tört el a bal hüvelykujj 3 darabba. Egyszem lányként fociztam a fiűkkal, én voltam a kapus. Még így 33 év távlatából is emlékszem h jött egy erős rúgás, amit kivedtem de hátra bicsaklott az ujjam. Akkor nem fájt, csak úgy kB fél óra múlva. Be dagadt, belilult. Pár hét gipsz és ennyi. Semmi nem maradt viddza belőle.
2020. márc. 19. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Bal könyököm tesiórán, valamint a felkarcsont elrepedt. 2x műtötték, csavar és drót volt benne. Aztán a 2. műtét után mehettem, amerre látok. Se gyógytorna, semmi. Milliméterenként mozgattuk otthon ki. Ez volt 1991-ben talán.
2020. márc. 19. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!