Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egyesek miért ülnek szinte rá...

Egyesek miért ülnek szinte rá a másik utasra tömegközlekedésen, hogy teljesen beszorítják egy fél ülésnyi helyre?

Figyelt kérdés
2020. jan. 10. 15:33
 1/10 anonim ***** válasza:
24%

Csak akkor szorítanak kis helyre ha engeded, senki sem tol odébb.


Maximum akkor reális helyzet, ha valaki kifejezetten nagy darab melléd ül, de ő meg nyílván nem azért hízott meg hogy tőled helyet tudjon elvenni a tömegközlekedésen és ezen a ponton a kérdésed értelmetlenné is válik.

2020. jan. 10. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem egészen így van.
2020. jan. 10. 15:38
 3/10 anonim ***** válasza:
4%
Én még nem tapasztaltam ilyet.
2020. jan. 10. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

En tapasztaltam sokszor. Leul mellem de ugy hogy szinte ramul, kabatja, taskaja az olemben

Mert az embereket nem erdekli a masik.

2020. jan. 10. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
36%
Mert tömött a jármű, de azért muszáj még 20 embernek felszállnia egy ajtónál. Én meg nem akarom, hogy agyontapossanak, lökdössenek, másnak a táskája a hátamban legyen stb, szóval kénytelen vagyok álló utasként is közel húzódni az ülőhöz.
2020. jan. 10. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a kedvencem, amikor picit arrébb megysk, hogy kényelmesen elférjünk és akkor jön ő is rám ülni/állni. 🤦‍♀️🤣
2020. jan. 10. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is tapasztaltam ilyet. Az ilyenekbe véletlenül belekönyöklök, bokán rugom, vagy leszállás előtt megtaposom. Tényleg véletlen...
2020. jan. 10. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
22%

Első vagyok.


Akik tapasztaltak ilyet hogyan sikerült?


Valaki oda ment és szimplán odébb tolt titeket?


Már bocs, de én vagyok az egyetlen aki ilyenkor úgy szolna a másiknak hogy eszébe nem jusson ilyet csinálni?


Meg lehet picit súlyom befolyásolja a véleményemet, mert a +90kgmat nehéz akárkinek is eltolni, főleg ha azt nem szeretném. Így lehet ezért nem történt még ilyen velem soha sem.

2020. jan. 10. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
48%
Mert félnek, vagy mert kapcsolódni akarnak a másikoz.
2020. jan. 10. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Ez ugy szokott tortenni, hogy a masik nem nezi, hogy hova ul, csak ledobja magat, azt mar nem latja, hogy mas is letezik, csak azt, hogy ott egy ures hely.

En nem szoktam szolni hangosan, mert egy buszon nem akarok jelenetet rendezni, ugyis az lenne, hogy meg en lennek az idiota tulerzekeny, viszont elkezdek mozdulni, latvanyosan huzom odebb a kabatomat, ha arra ul, es kesobb szepen visszakonyokolok. Ez altalaban bevalik.


Nekem ez azert idegesito, mert en ugy ulok le, hogy megnezem hol vegzodik masik, es legyen legalabb 1 mm kozottunk.

2020. jan. 10. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!