Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért kelek fel minden egyes...

Miért kelek fel minden egyes éjszaka?

Figyelt kérdés
Hetek óta szenvedek, minden egyes éjszaka felébredek arra, hogy fáj a gyomrom és jön a savam, és mindig legalább 1 óra mire jobb lesz és vissza tudok aludni. Én ezt már nem bírom, kimészülök, elegem van ebből. Mit csináljak?

2020. márc. 21. 00:37
 1/6 A kérdező kommentje:
Ráadásul mostanában már a torkomban is érzem, nagyon rossz érzés. Segítsetek, könyörgöm!
2020. márc. 21. 00:42
 2/6 anonim ***** válasza:

Refluxod van

Ezeket olvasgassad el:

[link]

2020. márc. 21. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igen, sajnos a refluxról tudok, de nem volt ennyire súlyos, csak mostanában. Most kezdtem el szedni a protonoumpa gátló gyógyszert (omeprazol hexal), abban bízom, hogy az végre helyretesz, de tényleg nem bírom már elviselni, nem tudok egy teljes éjszakát végigaludni, nem is tudom, mikor aludtam egy tényleg igazán jót.:(
2020. márc. 21. 00:52
 4/6 anonim ***** válasza:
Tegyél a fejed alá még egy párnát, hogy magasabban legyen mint a gyomrod.
2020. márc. 22. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Alkalmazom azt is, lassan már ülve alszom. De hát így sem jobb:/
2020. márc. 22. 16:56
 6/6 anonim ***** válasza:

Nálam is volt ez egy jó ideig, azután egyszer csak elmúlt.

Ennek már több éve.

2020. márc. 23. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!