Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Milyen gyakorlatokat végezhete...

Milyen gyakorlatokat végezhetek hátam / testtartásom érdekében?

Figyelt kérdés
Picit görbének érzem a hátam, szeretném ha szép egyenes lenne. Milyen torna lenne rá jó? Jó lenne ha linkelnétek videót is.
2010. júl. 25. 23:37
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerezd be Thomas Hanna - Izomkontroll c. könnyvét nagyon jó gyakorlatok vannak benne!
2010. júl. 26. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
úszást pl, de persze csak szabályosan. Otthon pedig homorítás!
2010. júl. 26. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

www.tatarekrezso.hu


Neki vannak letölthető videoi, amik 10 perces tornát tartalmaznak és abban van, azt hiszem hátizom, mélyhátizom, tricepsz, vagy hasizom fejezet alatt. Meg kéne nézned, mert nagyon jó, nekem azóta nem fáj a hátam, mióta vele tornázok. De van egy egyórás edzése is, az nincs fent, de ott még mondja is, hogy az emberek 90%-ának el van halva a mélyhátizma, pedig, ha baj van , ez az izomcsoport ki tudja váltani a gerinc feladatát is.

2010. júl. 26. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!