Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Friss reflux kezelése?

Friss reflux kezelése?

Figyelt kérdés

Sziasztok,


Nemrég kaptam azt az eredményt hogy refluxos vagyok. Örülök is neki mert nem tűnik komolynak, de nem tudom hogy mit kezdjek vele.

A panaszaim nem erősek, az összes panaszom az, h fújni kell az orrom miatta néha, meg elég ritkán feljön ilyen váladék. De semmmi egyéb tipikus reflux tünet. Az orvos egyből savlekötőt írt fel, amiben kételkedem így elsőre.

Érdemes inkább pár hónapig, gyógyteákat, salvus vizeket inni életmód váltás kíséretében, vagy ne szórakozzak ilyenekkel és egyből savlekötő?

Milyen tapasztalataitok vannak?



Köszönöm a választ!



2020. márc. 24. 19:18
 1/3 anonim válasza:
38%
Szia! Az orvos szerintem tudja, hogy mikor kell a savlekötő, és gondolom nem csak poénból írta fel. Ha azt kell szedned akkor azt szedd.
2020. márc. 24. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem azt mondta a sebeszem:


"Reflux? Ilyen mindenkinek van. Ne foglalkozzon vele!"

2020. márc. 24. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
38%
Kivizsgálás nélkül okosabbat a nagyapám sem mondott volna. Csakhogy ez nem megoldás. Rendbe kell hozni a beleid. nézz utána a jutubon.
2020. márc. 24. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!