Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Muszáj karantén alatt fürdeni?...

Muszáj karantén alatt fürdeni? Ti hogy vagytok vele?

Figyelt kérdés

Egy 2,5 hete már itthon vagyok és azóta csak egyszer fürödtem, még az elején. Azt olvastam, hogy így sokkal kisebb az esélye a vírus fertőzésre, spórolok vele, ráadásul az elhalt bőr alatt sokkal szebben tud megújulni a következő. Szóval mire vége ennek az egésznek és kimegyek az utcára, nagyobb esélyem lesz a szép bőrrel csajozni. Meg amúgy is minek. Ti hogy vagytok vele?


23/f szingle



2020. ápr. 1. 21:27
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Vegul is ha egyedul vagy otthon, halal mindegy.
2020. ápr. 1. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát, te tudod. Engem zavarna. Az ember szerintem nem mások, hanem maga miatt fürdik...
2020. ápr. 1. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
100%
Mindenkinek más az igénye. Én pl nem tudnék úgy le feküdni hogy előtte ne fürödnèk... Biztosan kellemetlen szagod is lehet már, ennyi idő után. Akkor te eddig amíg nem volt ez a karanténos helyzet, nem a saját igényed miatt tisztálkodtál, mások miatt ha jól értem... Ennek a "jótékony" hatásairól engem nem tudnál meg győzni, szebb bőr és hasonlók, én biztos nem próbálnám ki. Minden rossz indulat nélkül mondom, legalább két naponta iktass be egy zuhanyzást.
2020. ápr. 1. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

én is redukáltam 3-4 napra a teljes fürdést. Csaj akivel találkozgattam 60 kmre van. Csak meztelen képeket küld 😃


Naponta csak cicamosdok. Láb, herék, hónalj. A fertőtlenítő szétcseszi a kázbőrömet teljesen. Pedig csak kajáért megyek ki, és azokat lemosom.

2020. ápr. 1. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát mielőtt kimész szép bőrrel csajozni egy 2.-at azért iktass be.
2020. ápr. 2. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Tényleg kisebb az esélye, mert senki nem megy így a közeledbe.
2020. ápr. 4. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!