Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ez aranyer? Vagy mitol lehet?

Ez aranyer? Vagy mitol lehet?

Figyelt kérdés
Az anuszommal van 2 problemam. Az egyik, hogy olyan, mintha a kulso gyuru meglenne dagadva es lila szinu. Nem szep latvany, bar nem olyan extremen csunya, mint amiket a googlen talaltam aranyeres kepeket. Viszont egy nem megduzzadt es egeszseges anusznal mindenkepp csunyabb. Keresre tudok keresni googlen az enyemhez hasonlo kepet. A masik ami zavarobb talan: folyamatosan kakis a fenekem egy picit, hiaba torlom ki, mosom meg. 1 ora mulva ujra olyan. Mintha nem zarna rendesen. Pedig nem szoktam rendszeresen analisan szexelni es masztihoz is max evi 2x hasznaltam ezt a nyilast. Mi lehet a baj es hogyan tudnam elmulasztani? Duzzadt fenekkel meg csak csak eljarkalok, de a feknyomos also mar elegge zavaro. Viszketes, veres szeklet nincs. Valakinek volt mar ilyesmi tapasztalata? Mi segitett? Az orvoshoz eleg ciki lenne elmenni, oda csak vegso esetbe mereszkednek.
2020. febr. 5. 03:34
 1/2 A kérdező kommentje:

[link]


Olyan, mint a "before" kepen, csak nincs csomo. Viszont ugyan az a lila duzzanat van az egesz anuszomon, mint ami a before kep csomo nelkuli reszen. Viszont en olyat szeretnek, mint az after.

2020. febr. 5. 05:35
 2/2 anonim ***** válasza:
Ez kimondottan egy aranyér, amelyre sokféle megoldás van, itt már százszor le volt írva. Vagy irány a dotore.
2020. febr. 5. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!