Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Pattanás lehet?

Pattanás lehet?

Figyelt kérdés

Ma reggel éreztem, hogy a szemöldököm kezdeténél nagyon fáj, ha megnyomom. Olyan, mintha beütöttem volna valahova, de biztos vagyok benne, hogy ilyen nem történt.

Egész nagy sávban fáj, az orrom tetején is.

Most ahogy végighúzom rajta a kezem érzem, hogy be van dagadva, de nem egy nagyon kis részen, hanem függőlegesen egy pattanásnál nagyobb méretű területen. Eléggé fáj, akkor is, hogyha mozgatom a szemöldököm.

Tudom, hogy ez nem egy hatalmas probléma, nem sajnáltatom magam meg ilyenek...

Ha esetleg valaki, akinek volt már ilyen és bevált valami technika, amivel enyhíthetném ezt vagy megelőzhetném a pattanás kialakulását írna, azt nagyon megköszönném.



2020. ápr. 13. 19:42
 1/2 anonim ***** válasza:
Valószínűleg pattanás érik, gyűlik be , ez okoz fájdalmat, egy két nap mulva beérik és ki tudod nyomni, semmiképpen ne nyúlj hozzá (én fiú vagyok) ha van otthon after shave-d ferőtlenitsd le ha ninsc akk csak moss arcot, esetleg alapozd le h akülső baktériumok ne ferjenek hozza igy egy picit védelmet élvez még be nem gyűlik gyakran moss kezet. Kitartást kívánok!
2020. ápr. 13. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az első jól mondja, fertőtlenítsd, viszont semmiképp ne alapozd le, az csak még jobban eltömíti.
2020. ápr. 19. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!