Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A piracetám csoda gyógyszer...

A piracetám csoda gyógyszer lenne?

Figyelt kérdés

Kevés a mellékhatása (leírás szerint) és tulajdonképpen minden agyi funkciót javít. Tanulás, memória, koncentrálás, stb. Gondolkodtam rajta, hogy elkezdem szedni (ha felír az orvos, még nem kérdeztem meg) mert nem valami jó a rövidtávú memóriám, de azt nem gondoltam volna, hogy még sok mást is javít. Ráadásul van egy gyakori mellékhatása, ami jól is jöhet nekem, az a testsúlynövekedés, mert sovány vagyok.

Mit gondoltok a piracetámról?



2020. ápr. 16. 23:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Csoda gyógyszer nem létezik. Ami meg igen, az nem csoda, hanem megfigyelések és tapasztalatok tárgyiasult alakzata.
2020. ápr. 17. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem az. Igazából gyenge lábakon áll a tudományos bizonyíték rá.


Valami 4-5000 mg-ot kéne betolni hogy hasson, az is inkább stroke-osoknak segít.


Vannak olyan verziói is amikből ugyan azért 50 mg is elég. Ezek a újabb nootropikumok.


[link]


Oroszoknál legális.😃 nootropic rész.

2020. ápr. 17. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

16g-ot is szoktak egy pl 7 napos terápiában infúzióban, és azért az nem kevés. a tablettánál az a baj h kiszámíthatatlan a felszívódás, és a biohasznosulás erősen közelít a nullához.

az ilyen típusú hatóanyagnál pont az lenne a lényeg h közvetlen bejusson a véráramba, azaz tablettás verziónak sok hazsnát nem látom

2020. dec. 19. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!