Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nootropilt vagy más piracetam...

Nootropilt vagy más piracetam tartalmú gyógyszer szedését milyen adagokban kell elkezdeni? Hogyan kell hozzászoktatnom a szervezetem?

Figyelt kérdés
Mehet első nap a 2 x 1200 mg vagy csak később?

2016. ápr. 18. 12:35
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Mivel vényköteles gyógyszer,ezért ez nem úgy működik,hogy gondolok egyet és szedem.Ráadásul a legkisebb kiszereléssel szokás kezdeni,nem rögtön a naggyal.Mindenképpen orvos utasításának megfelelően kell alkalmazni.
2016. ápr. 18. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen, Magyarországon vényköteles. Viszont be lehet szerezni külföldről is, pl. Szlovákia. Én ott vettem.
2016. ápr. 18. 16:09
 3/5 anonim ***** válasza:
26%
Akkor szedd ahogy akarod
2016. ápr. 18. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Érdemes ugyanabban az időpontban szedni először napi 1x1200mg. Én pár nap alatt éreztem a hatását csak fokozatosan növeld az adagot ha szükségesnek érzed!
2016. ápr. 20. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Én első nap 2x1200 mg-al kezdtem. Második naptól 3x1200 mg. Most tartok a 3. napnál. Angol nyelvű oldalon olvastam róla, hogy a piracetam tartalmú (mint a nootropil is) gyógyszerek bizonyos egyéneknél úgy fejtik ki a legjobban hatásukat,ha az első hozzászoktató héten az ún. 'attack dose' az átlagostól nagyobb mennyiségben szedjük. Mióta szeded, milyen változásokat tapasztaltál azóta? Mellékhatások?
2016. ápr. 20. 17:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!