Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Idegrendszeri beteg vagyok? Pls

Idegrendszeri beteg vagyok? Pls

Figyelt kérdés

Roviden leírom..


Szívritmus problémával, mentem orvoshoz.. Voltam Ekg, Uh vizsgálaton.. Mindent rendben találtakViszont sűrün előfordul ha ideges leszek, rögtön begyorsul a szivem vagy 130per. Utána oda is kapok mert nyomást is érzek mint ha kiakadna.. Utána a fejem. Is megfájdul.. A páromba is bele kötök ha pl kis dolgot csinál rögtön kiosztom és megint furán érzem magam. Mindenen hamar idegesek leszek.. Volt anno egy párkapcsolatom ami. Nagyon sok stresszel járt össze törte a szívem. Lehet az miatt lettem. Ilyen?... És azért érzem ezt a szívtüneteket. Tanácstalan vagyok ugy érzem megörülök..


2020. ápr. 19. 16:41
 1/2 A kérdező kommentje:
Vagy ha felállok hirtelen.. Nemmindig. Akkoris felgyorsul annyira h megfájduljon a fejem.. Képes ilyenre az idegrendszer?....
2020. ápr. 19. 16:42
 2/2 anonim ***** válasza:

A pajzsmirigyedet kellene megvizsgáltatnod. Lehet, hogy túlműködik. A hirtelen felálláskor szédülés, fejtetőn nyomás meg vérnyomás probléma. Ilyenkor terheléses vérnyomásmérést is szoktak csinálni. Felszerelnek egy digitális mérővel, és 3 napig éjjel-nappal mér.

De gyanús a pajzsmirigy probléma.

2020. ápr. 19. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!