Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért vagyok minden edzés...

Miért vagyok minden edzés után "beteg"?

Figyelt kérdés

Nehány hónapja minden egyes edzés (fitness) után 1-2 napig rosszul vagyok...hasonló mint amikor elindul egy megfázás, tehát izületfajdalmak gyengeség, levertség de sosem megy tovább hanem 2 nap után mindig elmúlik. Ha nem edzek két hétig akkor semmi bajom és utána az elsö edzés után újra jön. Orvosnál voltam vérképpel minden stimmel stb.

Valakinek van tippe esetleg, hogy hogy tudnék ezen segiteni? Elég bosszantó, mert igy sokkal kevesebbet tudok edzeni.


Köszi!



2020. ápr. 8. 21:18
 1/8 anonim válasza:
Vitamin bevitel rendben van?
2020. ápr. 8. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Így lehetetlen megmondani.


Mennyiszer vagy beteg egy évben?


Azt tudni kell, hogy az intenzív edzés rövid ideig rontja az immunválaszt.


Lehet valami immunhiány, autimoimmun betegség.... passz.

2020. ápr. 8. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Az intenzív mozgás, testedzés az izmokban és az izületekben is okoz enyhe károsodást, olyan anyagcsere termékek szabadulnak fel, amelyek normálisan alig vannak jelen. Ezekre az anyagokra a szervezet gyulladásos reakciókkal válaszol, még akár autoimmun folyamatok is felléphetnek.
2020. ápr. 8. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

[link]


Ezt találtam.


Próbálj meg rendszeresebben edzeni. Pl naponta 20 perc laza edzés... az mit váltana ki?

2020. ápr. 8. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Valami más irányú vérképet nézetnék én, szerintem valamilyen felhalmozódásos mérgezésed van.
2020. ápr. 8. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Arra nem gondoltál véletlenül hogy helytelenul végzed a gyakorlatsort/túl sokat csinálsz és nem veszed figyelembe a saját hataraidat?
2020. ápr. 9. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Pálinkázol te rendesen?
2020. ápr. 9. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszi a valaszokat! majd atgondolom amiket mondtatok lehet ezekkel van a gond.. :) a palinkat külön köszi az a legvaloszinübb! :D
2020. ápr. 9. 13:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!