Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Gáz, ha valaki csak maszkot hord?

Gáz, ha valaki csak maszkot hord?

Figyelt kérdés
Van aki csak maszkot használ? Eddig volt rajtam kesztyű is, de lehet, hogy inkább miután kijöttem a boltból kézfertőtlenítőznék.
2020. máj. 1. 10:54
 1/5 anonim válasza:
63%
,Nem gaz eleg a maszk szerintem boven max a kesztyu ami ajanlott de az sincs mindenkin
2020. máj. 1. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
43%

Én csak alibi sálat hordok magamnál, ha muszáj lenne valahol felvenni. Ha kinyitnak a boltok lehet, hogy veszek egy bohóc maszkot.


Ja igen, és végeztek ellenanyag tesztet rajtam, soha COVID a közelembe nem került, pedig rendszeresen tömegközlekedek Budapesten.

2020. máj. 1. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha csak maszk van rajtad és más ruha nincs, akkor az lehet gáz. Egy gatyát azért még húzz azért magadra, bár ha nő vagy, akkor mehetsz csak maszkban is.
2020. máj. 1. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem. Én is jobban szeretem kesztyű nélkül, ha kijövök vásárlás után, alapos kézfertőtlenítés.
2020. máj. 1. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

#3 😅


Köszi a válaszokat!

2020. máj. 1. 16:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!