Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit gondoltok, furcsa lesz...

Mit gondoltok, furcsa lesz maszkot hordani majd miután elmúlik a járvány?

Figyelt kérdés

Igazság szerint nekem különösen tetszik a maszkviselés, sok előnyét élvezem. Gondolkozok, hogy szívesen hordanám majd akkor is, ha ez a járvány lecsengett.

Ázsiában ez mindennapos, de idehaza nem nagyon lehetett ilyeneket látni, pár hónappal ezelőttig.

Nyilván senki nem lát a jövőbe, de te mit gondoltok, szerintetek a jövőben ez furcsa lesz? Vagy lesznek akiknél ez megmarad mint szokás?



2020. máj. 15. 11:31
A kérdező szavazást indított:
Fura lesz
Nem lesz fura
29 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
18%
Majd jonnek a migrancsok csadorban meg burkaban :)
2020. máj. 15. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
56%

Nekem nincs semmilyen betegségem mint pl. Asztma mégis ha zárt helyen mondjuk boltban kell hogy hosszan hordjam úgy érzem, hogy megfulladok, kint friss levegőn ezt nem érzem. A szám körül megjelent egy két pattanás is amit szinten ennek tulajdonítok, pedig rendszeresen kimosom.

Tehát ami engem illet nekem nehéz elképzelnem, hogy bárki is ezt őnszantaból hordja, de megbámulják a virus előtt sem volt szokásom senkit szóval ez után sem fogom azt aki felveszi.

2020. máj. 15. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
54%

A visszaszívott jó kis széndioxid biztos "nagyon jót tesz" az ember egészségének. Hisz a maszk pont ezt a célt szolgálja. Lefogja az orrot és a szájat, a kifújt széndioxid meg nem tud úgy távozni, az elhasznált levegőt szívod vissza.

Hm.. ez aztán tényleg nagyon gusztusos. :D


Maszkot nem lesz kötelező hordani, mint eddig se volt az "járvány" előtt.


Tanácsom, hogy inkább az immunrendszered erősségére helyezd a hangsúlyt.

2020. máj. 15. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Lehet hogy félreérthető voltam, természetesen a járvány utáni időkben már nem a járvány miatt hordanám, hanem más okokból. :)
2020. máj. 15. 11:56
 5/9 Deák Dominik 2020 ***** válasza:
50%
Én biztos folytatni fogom - egyrészt mert még nincs védőoltás a vírus ellen, másrészt a légszennyezettség miatt amúgy is akartam. Szerintem most áttört a gát és már nem lesz fura vagy ciki.
2020. máj. 15. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
57%
Hordd ha kedved tartja, bár azon gondolkodtam, hogy milyen felemás arcúak leszünk most nyáron, felül barna, alul fehér. :-)))
2020. máj. 15. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
46%
Most is fura az aki az utcán viseli, hiszen csak zárt térben (bolt) kötelező. Szóval igen, elég fura már most aki önként utcán viseli, nem hogy akkor, amikor nem lesz kötelező.
2020. jún. 5. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
53%
Szerintem nem lesz fura. A mindannapok részévé fog válni, mint keleten. Ott is a első sars járvány után vált hétköznapi viseletté. Én mindenképpen viselni fogom.
2020. jún. 16. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Pont, hogy szerintem jobban elfogadott lesz, mint eddig volt.

A távolkeleten ez bevett szokás egymás védelmére, ahol nagy a népsűrűség, és ott ez a kultúra része lett.

2020. okt. 13. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!