Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Csak engem idegesít? (Peep)

Csak engem idegesít? (Peep)

Figyelt kérdés

Arról lenne szó, hogy csak engem idegesít teljes mértékben mikor kislányok akármerre sétálva Peep adott számait mosolyogva énekelgetik és jól elszórakozva? Tehát itt most arra célzok hogy az ő kezdve ott hogy nem ennek a korosztálynak szánta ezeket a zenéket, és a zenéinek, sőt minden egyes zenéjének egyszerűen olyan tartalma van, amit ők nem értenek, és mégis mosolyognak, tudom ezt nem teljesen érthetően írtam, de remélem lejön valami... Aki pedig nem szereti őt, és/vagy rossz véleménnyel van róla, semmi rosszat kérlek. Köszönöm.


18L



#híres #híresség #Prayingtothesky #Thewayiseethings
2020. máj. 19. 08:22
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Jó korán kezdted a begyepesedést.

Lehet, hogy még nem értik miről szól, de esetleg tetszik nekik a zene attól függetlenül. Mert ugye a zene nem csak a szövegből áll. Amúgy se értem mire célzol kislány alatt.

2020. máj. 19. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
72%
Abba mar csak nem szolhatsz bele, hogy ki hogyan enekeljen egy dalt. Megha az eredeti szoveg szerint is egy szomoru szamrol van szo, tan nem tartanak fegyvert a fejedhez, hogy csak Sirva enekeld az adott szamot, nem?!?
2020. máj. 19. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Figyelj #2-es , én nem megszabni akarom, hogy hogyan énekeljék és tényleg nem, jól mondod, nem tartanak fegyvert a fejemhez, de szerintem ezt lehetett volna egy pöppet kultúráltabban is, most én nem kioktatni akartam senkit, és nem is arról van szó hogy csak sírva lehet énekelni, de engem mégiscsak az érdekelt, csak velem van ilyen vagy sem, nem pedig a bármiféle kioktatás, de köszönöm.
2020. máj. 19. 14:00
 4/7 anonim válasza:
100%

Justacrazygirlforyou Valószínüleg azért halgatják Lil Peep zenéit mert rendkívül dallamosak, sok embert megérintenek és így ezáltal tudnak vele azonosulni, de igazad van. Elösször meg kellene tanulni angolul és utánna megválogatni azokat a zenéket, amik korosztálban megfelelő az addigi életfelfogásuknak. Én személy szerint azért halgatom, mert nem az elénekelt szöveg érdekel, általában nem az fogja meg az embert hanem a dallama. Ezért halagatták anyian a Despasitot habár javarészt senkisem értette.

14/f

2020. jún. 11. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
63%

Peep nem egy adott korosztálynak írta a zenéit. Vannak azok az emberek akik azért hallgassák mert szükségük van nekik a zenéjére a túléléshez, a másik csoport meg szórakozásból hallgassa. Mindenkinek a szíve joga, hogy a dalai közben sír vagy nevet.

Ha valakinek a lelkiállapota nem szar akkor miért is ne énekelhetné a a dalait vidáman? Nem minden száma szomorú.

Veled ellentétben, engem boldoggá tesz ha bárki a közelemben hallgassa a zenéit bármilyen módon vagy formában.

2020. jún. 13. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
69%
⬆️⬆️⬆️⬆️ 18L
2020. jún. 13. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
100%
Nem tudom hogy én még kislánynak vagyok-e titulálva, (14) De én egyik számát sem tudom mosolyogva hallgatni, sőt van egypár száma amitől sírva fakadok. Tudom hogy itt pont nem a magamfajtákról beszéltél, de szeretném hogyha tudnád hogy van még néhány kivétel.
2020. aug. 16. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!