Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Van valaki hasonló helyzetben?...

Van valaki hasonló helyzetben? Mit probáltatok ki, ami be is vált?

Figyelt kérdés
Eléggé kínos erről beszélni, nagyon izzados típus vagyok, általában honalj tájon és nem tudok akarmibe öltözni mert látszik már több éve küzdök, orvosnál is voltam felirt valami készitményt,de semmi hatás. Több féle izzadásgatlót kiprobáltam már de egyik sem vált be, hallotam injekcios(botox) kezelésekről is, viszont elég költégesek, ezenkivül gyogynövényekről amik esetenkét javíthatnak a helyzeten.Van valaki hasonló helyzetben??Miket probáltatok ki??Mik azok amik hasznosak is?? Csak komoly válaszokat várok.Köszi
2010. júl. 29. 21:09
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem egy öreg néni tanácsolta,hogy reggel mosdás után ( és este is) ecettel kenjem be a hónaljamat,és bevált! A ruhámra szoktam egy csepp parfümöt tenni, az közömbösíti az ecetszagot.
2010. júl. 29. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
a bon prix katalógusnak, amiből ruhákat lehet rendelni, vannak a végén olyan oldalai, ahol nem csak ruhát árulnak, na ott láttam olyan szivacsokat, amit a póló hónaljába kell tenni, és felszívja az izzadságot, szóval olyan, mint egy női betét, csak ez a hónalja van kifejlesztve. Kb 50 db-ot árulnak egy csomagban olyan 1500 Ft-ért. De próba gyanánt kipróbálhatod azt is, hogy tisztasági betétet kettévágsz, és azt ragasztod be, mert végül is ugyanaz lesz. Mondjuk ha férfi vagy, nehezebb a helyzet a laza póló miatt:S
2010. júl. 29. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Solutio antisudorica nevű patikai készítményt próbáltad már?
2010. júl. 29. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!