Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Milyen lesz a járógipsz?

Milyen lesz a járógipsz?

Figyelt kérdés
Hétfőn járógipszet kapok egy hét fekvő után. Az milyen lesz, tudok majd vele normálisan az utcára menni meg esetleg nyaralni? Vagy azzal is csak lakáson belül ajánlatos mászkálni?
2010. júl. 29. 23:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Nehezen, de lehet vele járni az utcán is, mankó kell hozzá. Ha netán budaörsi vagy, szívesen kölcsönadok egy párat, mert eléggé drága. Mid tört el?
2010. júl. 29. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem a meleg miatt a járógipszem kiszáradt és eltört..elég sokat kínlódtam, vele...azért bottal elég jól lehet sétálni..de vigyázz,hogy ne legyen vizes...
2010. júl. 29. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Bár nekem nem törésem volt.Én nem a hagyományos vastag nagy gipszet kaptam,hanem egy "zoknit".Ez is gipsz volt,viszont kicsi,vékony,cipőt ,egész pontosan bakancsot is tudtam rá venni.
2010. júl. 29. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi, de vidéki vagyok. Azt hittem, azzal mankó nélkül is tudok majd menni. :SSSS


Amúgy egy lábközépcsontom tört el focizás közben.

2010. júl. 29. 23:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!