Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Vádlifájdalom ellen valami...

Vádlifájdalom ellen valami házi okosság?

Figyelt kérdés

Az a problémám, hogy mikor először megyek valahova akkor fáj a vádlim külső része. Kemény lesz és mintha bedagadna. Sokszor menni is alig bírok. Ha egy ideig pihentetem (leülök,lefekszem) akkor utána már tudok menni,futni vagy bármi.

Régebben is volt ilyen, de csak heti/havi rendszerességgel, ma már mindennapos. A vírus miatt orvoshoz nem nagyon tudtam menni amikor lett volna rá időm, most pedig van orvos, csak időm nincs. Esetleg valaki tud valami házi megoldást erre?



2020. máj. 26. 11:42
 1/7 anonim ***** válasza:
Visszeres vagy?
2020. máj. 26. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem tudok róla.
2020. máj. 26. 12:34
 3/7 anonim ***** válasza:
Ez magnéziumhiánytól van. Vegyél a patikában Magnerót tablettát. Ez szerves magnézium. Rendszeresen kellene szedned pár hónapig.
2020. máj. 26. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ezt nagyon határozottan írtad le. Ennyire biztos, hogy "csak" ennyi a probléma?
2020. máj. 26. 12:56
 5/7 A kérdező kommentje:
Ez a visszér dolog örökölhető? Mert apu az
2020. máj. 27. 10:28
 6/7 anonim válasza:
eddzél rá mert szerintem az jó! volt hogy annyira megfájdult h összeestem de utna nyujtottam egy kicsit és jobb lett! sazerintem probáld ki nem kell megeroltetni de azert kel egy kicsit mozogtatni :)
2020. jún. 9. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Na megtudtad hogy mi a problémá?

Mivel tudtad javítani?

2021. jún. 21. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!