Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Csütörtökön szúrt köldökpierci...

Csütörtökön szúrt köldökpiercingem eléggé ellezdett fájni. Ez normális?

Figyelt kérdés
Szóval csütörtökön szúrták és aznap meg másnap alig fájt, a 7vége óta máig egyre rosszabb.. mostmár spontán belenyilall..kezelem, azt a tanácsot kaptam, hogy 70%os alkohollal tisztitsam körülötte a kis lyukakba meg kaptam gélt amit reggel este kell használni.. mit tehetek még? Zuhanyzáskor éri egy picit víz. Kb mennyi idő mire meggyogyul?
2020. máj. 26. 21:28
 1/2 anonim ***** válasza:
Milyen piercing van benne, fém, vagy szilikon/műanyag? Én mikor először szúrattam, nem gondoltam, hogy orvosi fémre allergiás lennék, aztán nem gyógyult, hanem egyre rosszabb lett. Végén már nem bírtam elviselni, ki kellett venni. Utána hamar begyógyult. Később újra lett szúrva, műanyag lett berakva, meg is gyógyult minden gond nélkül. Most már tudok rakni bele fémet is.
2020. máj. 27. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Hát ez ilyen orvosi fém.. nemtudom eldönteni.

Nincs begyulladva semmi csak a két kis lyuk közti terület piros meg a kis lyukak, meg érzékeny, borzasztoan fáj.. :(

2020. máj. 27. 23:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!