Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szív probléma fiatalon?

Szív probléma fiatalon?

Figyelt kérdés
Csak az olvassa el aki ért / érdekli a dolog! Nagyon fiatal vagyok viszont időnként nagyon fáj a szívem időnként meg néha csak nagyon erősen be szúr szüleimet értesítettem de azt mondják túl fiatal vagyok hogy bármi probléma adódhatna ebből, orvoshoz meg ebben az időszakban nem szivessen megyek, egy kicsit túlsúlyos vagyok de csak a koromhoz képest szerintem még nem vészes, nem dohányzom se semmi voltak már enyhébb/ erősebb fájdalmaim de félek hogy egyszer nagyon súlyos lesz. Tudtok erről valamit

2020. máj. 30. 14:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Szív eredetű probléma nem szúró, hanem nyomó vagy szorító fájdalommal jár. Ez stressz lesz inkább, de ettől függetlenül érdemes vele orvoshoz menni, mert lehet belőle akár pánikbetegség is, ami eléggé meg tudja keseríteni az életedet.
2020. máj. 30. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mozogj mozogj és mozogj! A legjobb az úszás a futás. Nekem is volt ilyen, de csak addig éreztem, amíg foglalkoztam vele. Nekem ilyen beképzelt betegség volt, mindig szúrt. Ha túlsúlyos lennél, azt add le. Viszont ha súlyosbodik a helyzet, akkor lehet valami. De mondom, csak ne gondolj rá.
2020. máj. 30. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Esetleg még a frontok is hatással vannak a szív és érrendszerre.
2020. máj. 30. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2020. máj. 30. 14:44
 5/5 anonim ***** válasza:
Ott szív környékén számtalan más dolog tud szúrni és lehet csak erre pánikolsz kicsit rá. Akár egy rosszul vett levegő is szúrhat ott. Én a helyedbe ettől függetlenül elmennék vele orvoshoz mivel időnként előfordul és jobb kizárni a komolyabb dolgokat attól függetlenül, hogy komoly betegségre elég kicsi tényleg az esély ebben a korban.
2020. máj. 30. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!