Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A haveromnak védőangyalok...

A haveromnak védőangyalok fognak táncólni a kopórsója felett ha bemindenezi magát?

Figyelt kérdés

Van egy spanom aki egy nagy drogos. És azt mondta, hogy viccből az idei tomorrowlandon össze fogja keverni ezeket a dolgokat: thc, Amphetamine-Metilene, Alkohol, kokain, extasy, heroin, lsd és még lehet keverne mellé dmt-t, kratomot, pcp és metoxetamint.


Ha valaki ennyi mindent magába nyom egyszerre. Még ha mindent kis adagban is szerintem az illető meghal de minimum megőrűl. Ennek a fele tehát 5-6 fajta drog is elég lehet. Főleg, hogy a szintikbe nem csak az alaphatóanyag van benne hanem más vegyszerek, dizájner drogok is valszeg!


Figyelmeztettek mindenkit, hogy én nem bíztatok senkit sem legális vagy illegális kábítószerek fogyasztására! És nem is fogyasztok én magam sem illegális drogot!



2020. jún. 1. 16:12
 1/7 anonim válasza:
95%
Ez ahogyan számóltam 11 féle szer volt. Ha már ezeket keveri csak össze: Heroin, Kokain, Extasy, Amfetamin, LSD meg pl kratom. Azért nem kannabis mert az végülis lsd, heroin kivételével mindent tompít! Akkor olyan bad tripje lesz szerintem, már csak a sok cucctól is, hogy arról lenem jön!
2020. jún. 1. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
95%

Dehogy fognak.

A védőangyal kisebb adaggal is megdöglik, mint az ember.

Aki már ennyit cuccol, arra nem az angyal vigyázik, azt csak a jóságos gci tartja egyben, hogy szét ne essen darabjaira.

2020. jún. 1. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Mindenkinek csak 1 védő angyala van,úgy hogy tömeg nem lesz.
2020. jún. 1. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
És egy olyan ember aki bemindenezik az mit érez/lát. És hogyan nézhet ki az illető!
2020. jún. 3. 20:18
 5/7 anonim ***** válasza:
90%
Senki nem élte még túl. Tehát a faxosgép tudja. Ne próbáld ki!
2020. aug. 30. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 dombee82 válasza:
100%
Engem komolyan érdekel mizu az emberrel
2020. nov. 1. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
47%
Engem is. Amúgy nem magas adagokban simán túlélhető kombónak tűnik, bár a több stimuláns vagy depresszáns egyszerre nagyon ellenjavallt
2022. jún. 16. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!