Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Tegnap este óta fáj a torkom....

Tegnap este óta fáj a torkom. Nem voltam külföldön. Ugye ez nem koronavírus?

Figyelt kérdés
2020. jún. 10. 08:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
45%
Ha nem érintkeztél olyan emberrel, aki vírusos, akkor nem. Valószínűleg huzatot kaphatott a torkod. Vagy sima torokfájás. Néha nekem is van, aztán el szokott múlni. Ha nem múlik el pár nap múlva, akkor menj orvoshoz! Addig is igyál sok mézes csipkebogyó és/vagy gyümölcsteát és eszegess Airwaves cukrot. Nekem az szokott segíteni.
2020. jún. 10. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Arra is gondoltam hogy a sok hideg víz miatt van
2020. jún. 10. 08:43
 3/12 anonim ***** válasza:
71%

Az megvan, hogy Magyarországon is itt a vírus?

Már rég nem számít jártál-e külföldön...

2020. jún. 10. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
72%
Hideg víztől nekem is mindig megfájdul, gargalizálj naponta 3szor sós vízzel, ez nálam 2 nap alatt elmulasztja.
2020. jún. 10. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
0%
Nyugodj meg, ez a vírus mese ugyanolyan influenza mint bármelyik. Nem hinném hogy az lenne, de ha mégis az, ne pánikolj. Pihrnj sokat és igyál sok folyadékot. Hamar helyrejössz belőle.
2020. jún. 15. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

#5

Meséből próbálják az ellenszereket is kikísérletezni?! Az egész világ csaló banda mi? ;D

2020. jún. 21. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Igen, kedves 6os. Ez a világpolitika. Mit gondolsz, talán nem érte ez meg a gyógydzergyártó cégeknek stb?


Neked az nem tűnt fel hogy amióta ez az őrület van már senki nem hal meg autóbalesetben, agyvérzésben, szívinfraktusban, stb. Pedig abban sokkal de sokkal többen meghalnak mint covidban. Nálam akkor vesztetette végképp a hitelét ez az egész mese, amikor áprilisban egy ismerősöm anyja meghalt és az orvosok azt mondták, engedjék meg hogy beírják, hogy Covidban halt meg. Akkor nem értettem miért. De most igen: minél nagyobb a megbetegedések száma a lakosság arányához és a hazaérkezők számához képest, annál több uniós pénz fut be.

2020. jún. 21. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Vagy az pl teljesen normális, hogy itt Romániában a kijárási tilalom idején (egyáltalán a tilalom mióta normális... Elvégre nincs háború) tankokkal és gépfegyverekkel vonultak ki a terekre? Háború van és én nem tudok róla? Vagy minek kell tankokat vezényelni a terekre? Mert ez a politika, láthatóan megfélemlítést akartak. A géppuskákban nincs töltény de ezt az átlag civil nem tudja és bepánikol. Ez volt a cél
2020. jún. 21. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

#7

Honnan tudod ,hogy politika....ha barátian megegyezünk döntetlenben,akkor is csak azt mondhatjuk,hogy nem tudjuk az igazságot se te,se én...vagyis honnan tudod,hogy neked van igazad? Te igazságodnak is pont annyi létjogosultsága van,mint az enyémnek 50-50. Egyébként meg tényleg úgy gondolod ,hogy a világ minden kormánya (akik nagyon különbözőek) összefogtak,hogy csináljanak egy kamu hercehurcát....még ha azt mondanád ,hogy a vírus kifejlesztették előre,vagy elszabadult ,még abban is nagyobb igazság van,minthogy azt állítod,hogy nincs vírus,csak egy influenza simán. Ami nincs ,abba bele sem lehet halni és akár honnan nézzük elég sokan megbetegedtek...még ha fiatalok is és meggyógyultak lassan. Uniós pénz...persze ,így is van annyi pénzük ,mint a huzat,el se tudják költeni,de csinálnak egy nagy bummot és kezet fog a sok,egymással nem egyetértő vezető ,hogy mindenki jól járjon,viccből készül járványkórház meg minden.....csak az a baj ,hogy ázsia nem európa ,sőt amerika sem és ott is jelen van....ennyi erővel az egész világ egy nagy kamu,függetlenül pártállástól,hiszen elég más nézetek vannak országonként,de tudod mit,mint mondtam 50-50! Még lehet igazad van. ;)


#8 Románia Románia...nem Magyarország,nem tudom mi okuk volt rá.

2020. jún. 21. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Nem mondtam hogy összefonak az államok meg ilyesmi. Egyezerűen ez egy csinált vírus, amire nem találnak magyarázatot. Épp ezért pánikot keltettek. Szerinted normális az a pánik ami volt egy olyan vírus miatt ami elvileg elpusztul a szappantól. Mondtam azt is, hogy ezek a halálok sem úgy voltak. Túl voltak nyomva a számok. Ráadásul nagy többségük a halottaknak rákos beteg, súlyos tüdő, szív vagy cukorbeteg volt. Ez egy egyszerű ürügy volt a pánikra. Kína elkezdte a pánikot, a káosz pedig terjed. Az olasz kormány hallotta hogy jaj milyen ez a kínaiaknál, kész, mehvan a pánik az olaszoknál is. És így terjed ez futótűzként. Én voltam koronás februárban. Két hetet feküdtrm otthon, pihentrm, sok folyadékot ittam, utána egy orvos barátom eljött, vett tőlem vért és megvizsgáltatta a laborban. Azt mondta, a szervezetemben már csak kis mennyiségben van jelen. Persze nem jelentette, hanem két nap múlva megint vért vett, akkor már tiszta voltam. Olyan mint bármely influenza, csak ezt nem itthon hanem Görögországban kaptam el. Ennyi.


A tankokra meg a pánik volt az ok, ez nyilvánvaló. Az összes szomszédban élő időst a szélütés kerülgette, hogy mi lesz itt. Látták a tankokat, pánik lett, kész onnantól úgy vásároltak minden drága vitamintablettát és lisztet, cukrot, mintha fizettek is volna érte, hogy megvegyék

2020. jún. 21. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!