Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi az a xanax?

Mi az a xanax?

Figyelt kérdés
2008. nov. 24. 18:08
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
84%
Egyáltalán nem erős a Xanax, az orvosok is ezt mondják. Amit én tapasztaltam a Xanax SR retard tablettával: egyáltalán nem tompított el, nem voltam tőle semmivel álmosabb, mint egyébként. főleg este szedtem, ezért nyugodtabban aludtam, kevesebbet forgolódtam, nem ébredtem fel annyiszor, kevesebb rémálmom volt. Reggel pihentebben ébredtem. Ha reggel is bevettem, mert nem éreztem jól magam, akkor sem lettem tőle álmos vagy tompa, csak könnyebben néztem szembe a napi nehézségekkel (főleg munkahelyi gondok). Persze egy idő után nappal már nem szedtem, csak este. Elég sokáig használtam, jó volt, hogy tudtam aludni, és ki tudtam magam pihenni. Aztán volt úgy, hogy elfelejtettem bevenni, többször is, aztán úgy gondoltam, hogy akkor már nem is kezdem újra, elhagyom. Gond nélkül le tudtam vele állni, semmi elvonási tünet vagy ilyesmi. Szóval szerintem nem kell félni a Xanaxtól, csak tudni kell helyesen és mértékkel használni!
2010. júl. 28. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
hali. az unokatesóm itt van mellettem és az éjjel bevett 3 xanaxot és megivott egy deci vodkát és azt mondja, hogy nem érzett semmi változást. csak kicsit későbben kelt fel, mint máskor. Nem tud esetleg valaki a xanaxhoz hasonló, de sokkal erősebb hatóanyagú gyógyszert ajánlani? Nagyon megköszönném. :)
2013. febr. 3. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
Az elottem szolonak a rivotrilt tudnam ajanlani :)
2013. szept. 2. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Én 3 napig szedtem


Isteni ha szorongasz

Szerintem aki rászokik azért is szokik rá mert tényleg hat

Ha szorongasz pánikolsz és beveszel mondjuk 0.5 mg-t akkor fél napig ugy érzed mintha minden oké lenne.

Tényleg egy facar egyébként.

Csak hát sajnos hosszútávon nem szabad szedni

de 1-2 hétre néha néha nagyon hasznos mikor teljesen a padló alatt van valaki.

2016. márc. 28. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!