Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Barna foltok a vádlin mit...

Barna foltok a vádlin mit jelenthetnek?

Figyelt kérdés
Két hónapja kezdtem el futni járni, teljeden kezdőként kezdtem. A futás végefele mindig elkezdett zsibbadni a lábam, amivel nem igazán foglalkoztam, mert azt mondják, a kezdőknél előfordul, de azt vettem észre, hogy a futás után barna foltok jelentek meg a vádlimon. Egy idő után azonban már nem csak a futás után, hanem azóta állandóan barna foltos a vádlim hátul akkor is, ha nem megyek futni. Ez adhat okot aggodalomra? 20/L

2020. jún. 11. 16:00
 1/1 PlsReplyToMe válasza:
Nekem egy elég nagy folt volt a vádlimon. (az előző hetén megcsípett egy kullancs a hasamon, ezért nem gondoltam volna, hogy még egy kullancs. Mivel túrázni voltunk Szlovákiában) Mondtam anyumnak, hogy van egy folt, de nincsen kullancs. El is vittük megvizsgáltatni és kimutatta, hogy lime kóros voltam. Szedtem utána a gyógyszereket, utána szerencsére semmi bajom nem lett. Azt tanácsolom, hogy ezt is vedd figyelembe. (Olyan fajta is van, hogy sok kör)
2020. júl. 2. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!