Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Akut mellkasi nyomásérzés...

Akut mellkasi nyomásérzés mitől lehet ?

Figyelt kérdés

Voltam már orvosnál, nem találtak semmit, sem a vérvételnél, sem a röntgennél, a tüdőt rendben találták.

Nekem mégis fáj a mellkasom és azóta sem múlik, főleg levegő vétel és kifújás között, a bal oldalt, olyan érzés mintha egy nagy lufi lenne ott bent ami feszít.

Van, hogy a hátamba is bele nyílal.

Volt már valakinek hasonló? Nagyon kétségbeejtő.



2020. jún. 22. 18:30
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen. Nekem ptxem volt. Eleinte pici és nem látszott a röntgenen. Ìgy hónapokig nem vették észre. Kérj ct-t vagy átvilágítast a tüdőgondozóvan es mond el hogy erre gyanakszol. Nem biztos hogy neked is ez van de jobb kiszűrni mert súlyos dolog.
2020. jún. 22. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm. És neked is hasonlóak voltak a tüneteid ? Nálam a mellkasi röntgen semmit sem mutatott, de lehet, hogy azóta kimutatná.
2020. jún. 23. 00:02
 3/6 anonim ***** válasza:
Igen. Nyomás érzés a mellkasban és legvételkor beszúrt a lapockámnál. Nekem jobb oldaon volt. Sokszor nem látszik a röntgenen sajnos pláne ha régi a gép. De átvilágítasnal több esely van hogy észre veszik a ct pedig natívban is mutatja.
2020. jún. 23. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ohh szuper köszönöm. Akkor elmegyek megnézetni, rettegek.
2020. jún. 23. 14:23
 5/6 anonim ***** válasza:
Tudom nem vigasztal de írj nyugodtan akár privit is. Szívesen segítek tudom milyen ez. Azért ne rettegj előre, lehet kiderül valami ártalmatlan dolog.
2020. jún. 23. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Rendben, köszi. :)
2020. jún. 23. 14:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!