Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Fél éve van csalánkiütésem de...

Fél éve van csalánkiütésem de az okát még mindig nem tudjuk, milyen vizsgálatokra kellene elmenni?

Figyelt kérdés

Rengeteg vizsgálatra kűldtek már, Ige,Iga, Igg és fertőzéses illetve vizelet, féregvizsgálatokat csináltattak meg velem itthon újra meg újra de semmi mást nem vetettek fel. Voltam M.O. de csak egyszer tudtam mert beállt akkor a karantén s nem tudtam sajnos visszamenni.

Az orvos autoimmun tesztet akart végeztetni illetve tovább menni egy étel allergia vizsgálaton. Itt a városban ahol lakom nem végeznek ilyen jellegű vizsgálatokat mert nincs meg a kellő felszereltségük.

Egyetemre készülök és egy olyan városba ahol nagyon jó az egészségügy, gondoltam akkor végre ott majd helyre tudnak pofozni.

De már előre félek, hogy ilyen apró semmiségekkel fognak elkűldeni. Mármint vizelet vizsgálatot is itthon elkértek tőlem 5x akkor az Ige is rendben volt azt is és ezen kibűl más irányban nem kűltek el. Az orvos is húzta rólam le a pénzt mert fizetnem kellett és konkrétan csak hitegetett, hogy jól leszek csak szedhem az antihisztaminokat már öt hónapja szedtem s semmi sem változott.

Nagyon el vagyok keseredve és depressziós is lettem miatta.

Nagyon szeretnék már rendben lenni.

Nem akarok olyan válaszokat ahol kioktatnak,hogy miért ide irom ki. Azért irom ide mert már tényleg nagyon kétségbe vagyok esve és remélem, hogy látja majd olyan aki járt vagy jár hozzám hasonló helyzetben és hátha tud segiteni vagy tanácsot adni vagy elmondja, hogy neki, hogyan oldódott meg a problémája.

Azt tudom, hogy csokoládéra vagyok allergiás. Ugyan úgy csalánkiütésben nyilvánul meg mint most is.

Biorezonancián voltam régen amikor gyerek voltam ott mutatták ki a csokit illetve a glutênt és valóban a csokira mai napig tünetem van és nem is kicsit. Az arcomon is tele vagyok vele ha nagy mennyiségben eszem. Amióta vannak most a foltjaim nem ettem csokoladét. Gluténnal viszont úgy voltam, hogy nem tudtam róla amig a szüleim el nem mondták azt, hogy gluténos is voltam s nem ehettem semmit amiben volt.

Miután kiskoromban elmúltak a foltok anyám visszaszoktatott lassan a kenyérre meg a lisztes dolgokra de nem voltak foltok.

Most jelenleg 2 hónapja nem eszek glutént amennyiben lehet mert ugye húsban is meg minden másban is lehet glutén.

De kenyeret, tésztás dolgokat egyáltalán nem.

Annyit vettem észre, hogy a tenyérnyi hatalmas foltokból szinte szúnyogcsípésnyi foltok lettek és van, hogy annál is kissebb viszonylag kevesebbet is jönnek elő.

Nem akarok a gluténra fogni, lehet semmi köze hozzá csak gondoltam leirom hátha számit annak aki elolvassa.


2020. jún. 25. 08:07
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem az az allergia vizsgálat amire az orvos küldött, ki fogja ezt deríteni. Csak mellékes infó, tesómnak is van csalán kiütése allergia miatt, ő lordestint szed rá és teljesen rendben van. A gyógyszer nem is drága, és csupán 2 naponta kell 1 szemet bevennie, és a kiütései teljesen elmúltak. Talán ezt próbáld meg...?
2020. jún. 25. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Én Aeriust szedek és Xyzalt kombinálva de a gyógyszer mérsékeli a foltokat illetve enyhit de az okot nem fogja megszüntetni ezért érdekel engem is, hogy mi lehet a baj. Ha étel lenne nagyon is örülnék neki mert azt lazán ki lehet hagyni.
2020. jún. 25. 09:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!