Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Colinerg urticaria ( kolinerg...

Colinerg urticaria ( kolinerg urticaria ) -át diagnosztizáltak nálam. Valaki szenved még csalánkiütésben? Sikerült valakinek találni egy ebben jártas orvost vagy gyogyszert?

Figyelt kérdés
Colinerg urticariat diagnosztizaltak nalam ( elterjedt neven csalankiutest) kiuteseim nincsenek szerencsere, csak az elviselhetetlen viszketés az egész testen! Szenved valaki ettől? Hol tudják eredményesen kezelni, gyógyítani? Valakinek valami tippje, csak olyan írjon aki ismeri vagy inkább sorstársam ebben. (Nem szaraz a borunk es nem allergiasak vagyunk, az orvostudomany szamara ez egy "fekete folt")

2017. ápr. 29. 13:35
 1/4 Tündécske válasza:
Írtam Neked privátban! 33 éve vagyok Colinerg urticáriás, sok mindent végig jártam már, van tapasztalatom sajnos. Remélem tudok segíteni!!
2017. máj. 2. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Rapper001 válasza:
Engem is érdekelne nekem a melegtől van csalánkiütésem.
2017. máj. 3. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a jelentkezéseket!
2017. máj. 4. 12:56
 4/4 A kérdező kommentje:

[link]


Facebook csoport a témában érintetteknek

2017. máj. 9. 18:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!