Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Heti 2x karedzes! Normalisabba...

Heti 2x karedzes! Normalisabbak velemenyet koszonom!?

Figyelt kérdés

Udv! Mivel karom az ami nehezebben fejlodik, szerintetek hogy osszam el hogy ne usse a hatat a bicepsz, es mell tricot vagy epp forditva...

Jelenleg:

1:Mell-Bic

2:Lab-alkar

3:Pihi

4:vall-tri, csuklya

5:Hat-hatso vall

5.pihi

6. Ujra egesz. (Has heti 2x de van hogy 3, vadli labkor, az a genetikam jo fejlodik rendesen?

Foleg tapasztaltabbak valasza erdekelne, regeneralodas miatt.



2015. dec. 8. 08:12
1 2
 1/11 A#szilard ***** válasza:
étrend?regeneráció meg van?
2015. dec. 8. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
1. Etrend nem egy versenyzoe de elmegy, 4g/tskg szenhidrat (foleg rizs, edesburgonya, zab) 2,5g/tskg(sajnos fele tapkieg masik fele szilard etel legfokepp csirke, marha, tonhal, tojas) plusz napi 400g brokkoli(nem egyszerre) 2. Kerdesed nem ertem ha azt kerded alszom eleget akkor igen, de a felosztas erdekelne ti hogy raknatok hogy ne ussek egymast regeneralodasba az izmok..
2015. dec. 8. 08:28
 3/11 Cortez70 ***** válasza:
100%

A fenti elosztàs az jó, most nálam is ez megy.

Mikor heti kètszer volt nàlam kar, akkor így osztottam el:

Mell-tricepsz(de csak 1 gyakorlat tricepsz), hàt-bic (1gyakorlat bicepsz), làb, vàll, és pènteken teljes kar 3-3 gyakorlattal. Kètszer edzve nem ajànlom mindkét edzèsen rommá edzeni.

2015. dec. 8. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Tudom hogy jo csak a kart fel kell hozzam, es bevalt? Meddig ment ezaz elosztas?
2015. dec. 8. 09:01
 5/11 A#szilard ***** válasza:
Szerinted? :) nálad is az lesz jó ami másnál? kezd el azt majd kiderül,hogy mi merre hány méter :) sok sikert
2015. dec. 8. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Nyilvan mas genetika, de neki se lehet a legjobb a kar ha heti 2x ment, es ha leirja tapasztalatat azzal nem artunk senkinek : )
2015. dec. 8. 09:22
 7/11 Cortez70 ***** válasza:
100%

Kb fél évig így nyomtam. De én edzek 30 éve. :)

Most a karom 44-es hidegen szálkásan, brutál eresen. :)

2015. dec. 8. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Igen lattam a keped, csak gratulalni tudok es hatalmas respect:)
2015. dec. 8. 09:46
 9/11 Cortez70 ***** válasza:
Köszi. És próbáld ki, lehet neked is jó lesz.
2015. dec. 8. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Jovohettol beiktatom:) koszonom valaszaitok.
2015. dec. 8. 10:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!