Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Pókcsípésre tanács?

Pókcsípésre tanács?

Figyelt kérdés

Körülbelül 2 hónappal ezelőtt egy piros dudort vettem észre a bal járomcsontomon a szemem alatti területen. Általában pattanás szokott abban a pontban megjelenni visszatérően, ezért most is azt hittem, hogy az fog kialakulni. Sajnos emiatt megnyomkodtam, de csak egy kis vízszerű csepp jelent meg, majd viszketni kezdett. Akkor néztem utána, hogy egy pókcsípés miként néz ki, és jól látható volt két pici szúrásnyom. Olvastam, hogy magától eltűnik, ha nincs allergiás reakció, de mivel nem volt másnap semmi negatívum (nem viszketett, nem sebesedett), így nem foglalkoztam vele. Viszont két hónap után továbbra is megtalálható egy apró dudor a helyén, illetve egy piros folt, ami esztétikailag nagyon zavar.


Érdeklődni szeretnék, hogy mivel tudnám eltüntetni, illetve mivel lehet egyáltalán kezelni ennyi idő után. Próbálkoztam hámlasztó termékekkel, de nem jártam sikerrel.


Előre is nagyon szépen köszönöm a választ


2020. júl. 3. 10:43
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!