Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért van sok lánynak bütykös...

Miért van sok lánynak bütykös lába,már fiatalon?

Figyelt kérdés
Tegnap figyeltem a strandon,hogy elég sok fiatal lánynak bütykös a lába (nekem is az)

2020. júl. 6. 14:23
 1/6 anonim ***** válasza:
83%
Nekem soha nem volt, de valószínűleg a rossz cipőválasztás az oka, de árulnak például bütyök ellen ilyen zselés tapaszokat is, amit cipőbe kell rakni, ki kell próbálni. :)
2020. júl. 6. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
62%
szerintem is a nem megfelelő cipő miatt
2020. júl. 6. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ez egyrészt genetika, másrészt a rossz cipőválasztás miatt van.

Bár mostanában ezek a szörnyű tappancsos ronda cipők igazán kényelmesek, én fiatalkoromban állandóan tűsarkúban jártam :D

2020. júl. 6. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
66%
En figyelek h jo minőségű megfelelő cipőt hordják megis van butyok a labamon, gondolom hozzájárul a ludtalp és a rengeteg sport, na meg az is h gyerek koromban semmit nem tettek azért h kezeljék a ludtalpam, vagy normális cipom legyen...
2020. júl. 6. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem elso sorban genetika... Mindig jo minosegu cipoim voltak, attol eltekintve 23 eves korom ota mar lathato a butyok... Most 29 vagyok es annyit tudok mondani hogy azok a tapaszfelek semmit sem segitenek...
2020. júl. 7. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

4es detto!

Ludtalp, bokasullyedes, sok sport es nekem hozzajon h regen folyton magassarkuba cedultam :D

2020. szept. 8. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!