Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Éjjel kiizzadok 34.4 és 35.2...

Éjjel kiizzadok 34.4 és 35.2 fok közé hülök le. Viszont délután fázom, és föl egy 36.3-36.9-ig. Mitől lehet ez?

Figyelt kérdés
Anyám, nagynéném, feleségem, anyósom, sógorom is hasonló tünetekkel rendelkezik. Bár utolsó háromtól nem örökölhettem, de azért eléggé ront a közérzeten.

2020. júl. 11. 14:43
 1/3 anonim ***** válasza:
60%
Digitalis lazmerod van? Csak mert sok digitalis csak akkor mutatja a valos hőmérsékleted,amikor lázas vagy. Ezt egyszer egy gyogyszertarban magyaraztak nekem, de nem tudom konkretan mar az okat. Volt mar olyan velem regen, hogy 34-35 fokot mutatott a digitalis, de aztan amikor lazas voltam, a valos adatot mutatta. Amugy a 36,9 az teljesen normalis, valakinek magasabb az alaphője. Termeszetesen ha nem a lazmero a hibas, akkor erdemes lenne orvosnak megemliteni ezt.
2020. júl. 11. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen, digitális lázmérő van. Egyébként tavaly előtt voltam utoljára lázas, de amúgy azt jól bírom. azon kívül hogy ráz a hideg. De ha izzadok akkor a pulzusom is növekszik olyan 10-zel.
2020. júl. 11. 15:45
 3/3 anonim ***** válasza:

Alvás idejére a szervezet lehűti magát.A szervek is pihennek.

Csak a vegetativ idegrendszer dolgozik.(ez ami figyeli a légzést,szivet,a test hőmérsékletét)

2020. júl. 11. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!