Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ez miért van, mitől lehet?

Ez miért van, mitől lehet?

Figyelt kérdés
Ha fel van húzva a fitymám és csupasz a makkom azt nagyon szégyellem. közös zuhanyzoba is. De ha a makkomon rajta a bőr akkor szinte senki elött se szégyellem. Pl fürdök és bejön valaki akkor egyböl visszahuzom a bőrt nehogy ugy meglássák. De nem tudom miért. Ha nincs bőr a makkomon akkor szégyellős vagyok ha van akkor nem...! Tudom furcsa de én se értem miért

2020. júl. 11. 21:19
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
ilyet sem hallottam még. De miért nem csak akkor tartod hátrahúzva mikor megmosod?
2020. júl. 12. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De akkor de általában amikor a vizbe ülök akkor fel szoktam huzni és néha ugy marad miután megmostam fürdés végéig. Csak ha bejön valaki akkor rögtön vissza kell huznon nehogy ugyis meglássák. Olyan érzés mintha "meztelen" lenne a péniszem
2020. júl. 12. 22:01
 3/8 anonim ***** válasza:
Vagy jobb ötlet, kérd meg hogy ne járkáljanak be miközben fürdesz.
2020. júl. 12. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
egy időben tartottam én is hátrahúzva, meg általában zuhany után úgy marad. az öltözőben nekem is olyan érzésem volt mintha jobban idenéznének hogy nekem miért nem takarja stb. amúgy 3-as nak igaza van , az a te személyes dolgod hogy hol tartod azt a bőrt :D
2020. júl. 12. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 szellkriszta ***** válasza:
Rátapintottál te magad a lényegre: mert hátrahúzva tényleg teljesen "meztelen" vagy. Nevezd a fitymát "kalap"-nak, akkor tényleg öltöztet :)
2020. aug. 20. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 szellkriszta ***** válasza:

De komolyra fordítva: mert ezt teszi a többség, ezért feltűnő, ha vkinek nincs ráhúzva a kalapja:)

A kulúránk európában ezt tartja helyesnek, normának.

2020. aug. 20. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Régen mikor fürdettek, mindig hátrahúzták, és úgy volt végig aztán..
2021. okt. 2. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
#7 igen
2021. okt. 2. 20:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!