Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért nem tudtam levegőt...

Miért nem tudtam levegőt venni éjszaka?

Figyelt kérdés

Rengetegszer volt már alvásparalízisem, egész kis koromtól kezdve a mai napig. Ha történik egy ilyen megint már semmi jelentőséget nem tulajdonítok neki és alszom tovább. Csakhogy eddig soha nem fordult elő, hogy a tüdőm vagy mellkasom bénul meg. Arra eszmélek egyszer csak, hogy valami nagyon nincs rendben, nagyon fura érzés jött rám, aztán akarok az orromon levegőt venni és nem tudok. Többször próbáltam mire sikerült, ez 4-5 mp-ig tartott. De "felébredéstől" számítva tehát valójában akár 10mp-ig is lehet hogy nem jutottam levegőhöz, még jó hogy nem ájultam el vagy haltam meg. Ez az alváspara egyszer sírba visz (már hogyha az volt).

Nem is aludtam vissza annyira megijedtem. Olyan is olvastam hogy alvási apnoé, de én nem horkolok és soha nem is horkoltam.

Van gyógyszer az alvásparalízisre?

Valakinek volt hasonló?

22/f



2020. júl. 12. 15:10
 1/1 anonim ***** válasza:
Igen volt hasonló élményem.Pszichésen is kialakulhat. Pl. nem csak nem tudok levegőt venni de bénulás érzése is azaz nem tudok megmozdulni. Elég ijesztő. Gondolom szakembert kellene keresni.
2020. júl. 12. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!