Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ez már MDMA függősség?

Ez már MDMA függősség?

Figyelt kérdés

Egyszerűen az a helyzet, hogy mostanában a karantén és bezátság miatt. Amikor véget ért teljesen ez az egész. Akkor kiszabadúltam és a depresszió és szeretetthiány miatt. Amit legfőképp a karantén miatt kaptam meg. Mert féltem, hogy tovább fognak korlátozásokat fennt tartani. (Persze nyaralni megint nem lehet menni, mert mentünk volna nyaralni Mexicoba Acapulcoba) Viszont arra télen mi rá erünk. Mind1 ezért most múlt hónapban zsinorban letoltam 3 hétvégét ekivel, speedel és kristállyal. Az utóbbi 2 dolgot elsőnek próbáltam ki. De hanyagoltam mert nagyon jó volt 3-4g mennt el belőlük azon az estén. Viszont olyan alvásparalízist okoztak, hogy azt nem ajánlom senkinek. Ezeket nem fogom többet csinálni, mert ha csinálnám függő lennék.


A tabletátt próbáltam korábban is. Viszont az nekem olyan szerelmes érzédt adott be mindig, hogy régen csak mindig akartam. Most meg ezután a 3 hétvége után, csak ez ment ilyen gyakran. Nagyon kívánom pszihikálisan. Első alkalommal 650mg-t fogyasztottam kb. És azt nem tudom elfeleteni harmadik alkalommal már 4 tabi nem nagyon akarta beadni. Mostmár 2 hete nem csináltam, jővőhétvégén megint megyek buliba. Megfogadtam, hogy nem csinálom ezt. Hanem inkább megpróbálok becsajozni. De úgy érzem nélküle nem megy. És már nem elékszem meg a normál fogyasztással sem. Tehát iv-n gondolkodok de nem akarom. Mert az még jobban elvisz. Meg amúgy is ezek az ex tabletták is undorító designer drogok. Amik jól lemásolják az mdma hatását. Viszont 1-2 óra és el is kezdesz lejönni.


Amit tudni kell azért csinálom. Mert 19 éves leszek lassan, barátnőm egyszer volt 14 évesen. De az rövid ideig. És igazából nem tetszett meg nem is szerettem annyira. A korombeli lányok többsége pénzéhes. A fiatalabb korosztályba meg sok a gondolkodásilag érettlen lány. És még sokan meg is utáltak. Nem olyan rég volt egy lány akinek ezt elmeséltem. Arról volt szó, írok neki felmegyek hozzá, találkozunk és segít. De még csak vissza sem írt. 2-szer is írtam pedig neki. Nagyon ideges lettem. És még ráadásul az utolsó alkalmmal most 2 hete. 4 napig voltam mély depresszióban. Meg jelenleg nyugtalanabb vagyok mint régebbek. Ez azért van mert az Oxitocin is szétcseszi a cucc. Plussz ugye az állandó 0-24-es kattogásom. Mégis hogyan fogjam vissza magamat, hogy ne akarjam ennyire. Próbáltam magamon segíteni alkoholall, nyugtatókkal, füvel. De egyik sem tud annyit, sőt a végén meguntam őket. Mert csak még roszabb kedvem lett tőlük meg nem voltam már elég erősek.



Lényszíves drogellenesek ne írjanak.

Főleg, hogy én okkal is csinálom ezt. Mert sok rossz dolog tőrtént az életemben. És nagyon szeretett/szerelemhiányos vagyok.


Az elején kipróbálni nem ezért próbáltam, hanem kíváncsiságból. De a vége ez lett.



2020. júl. 12. 20:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom hogy függő vagy e már, vagy még csak a határán mozogsz, de biztos, hogy hatással van az életedre és nagyon nem pozitív irányban. Nem tudok mást javasolni mint hogy dobd el az összes drogot azonnal, és szedd össze magad! Elhiszem hogy jelenleg minden sz*r de ez nem lesz mindig így. Tűzz ki célokat és lépésről lépésre valósítsd meg őket! Ha máshogy nem megy, találj ki valami mást, amire rá tudsz pörögni és ami le tudja vezetni a feszkót pl. sport. Nehéz lesz?? Persze, pokolian nehéz lesz, de nincs más út! No pain no gain!!
2020. júl. 12. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nekem mindig nagyon rossz volt. És ezután csak még roszabb lesz mert korosodok és nekem tini csak kell. Nem egy 18+os ribi! Na meg sajna mostmár dolgoznom is kell lassan. Hisz nemsokára éretségizek!
2020. júl. 12. 21:07
 3/4 anonim ***** válasza:
szerintem neked kellene valami elfoglaltsag. Nem lenne idöd agyalni egesz nap, meg a drogra Sem vagynal ennyire valoszinüleg. Ja! Meg egy pszihologus elsösorban.
2020. júl. 15. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Gondolom a serotonin háztartásod gatyára ment azért vagy lehangolt. 5htp, vitaminok segíthetnek. Redditen olvass utána a dolgoknak hogy az adott vegyületek adott mennyiségben hogy hatnak az emberre.
2020. aug. 19. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!