Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miert nem tudok ejszaka aludni?

Miert nem tudok ejszaka aludni?

Figyelt kérdés

Ugy ertve, hogy most is meg ebren vagyok, es nem segit semmit, ha ma egesz nap fent maradok es este megyek csak el aludni, mert kb 2-3 napig megy ez, de utana siman visszabillenek ejszakai ebrenletre.

Ugy tudnam mondani, hogy ha reggel ebredek, nem faradok el akar masnap hajnalig sem, siman ebren tudok ilyenkor lenni 24 orat. Ellenben ha delutan kelek, akkor elmegyek aludni “idoben”, kora reggel, hajnalban.

Probaltam mar rengetegszer, hogy na, akkor ma ebren maradok estig, almosan el tudok majd menni idoben aludni, de semmit nem er. Pedig nekem aztan hot mindegy, napkozben vagy ejszaka vagyok-e ebren, sem az eletmodomban nem szamit, sem szemelyes preferenciam nincsen, tehat nem szandekosan akarok ejszaka fent lenni.

Ebbol kifolyolag pedig azt gondolna az ember, hogy az a termeszetes, ha nincsen egyeb befolyasolo tenyezo, hogy reggel kenyelmesen felkelek 8-9 korul, aztan elmegyek este aludni, kb 16-17 oraval kesobb :) De valahogy megsem jon ossze.


2020. júl. 14. 06:19
 1/2 A kérdező kommentje:
Annyit tennek hozza, hogy anno a fizikai munka normal beosztasban segitett, de ott nyilvan volt egy kenyszer + elfaradtam. Jelenleg home officebol tolom jo ideje mar, de a szellemi munka nem tud annyira lefarasztani, hogy konkretan almos legyek tole.
2020. júl. 14. 06:22
 2/2 anonim ***** válasza:
Meg is válaszoltad magadnak, kell a fizikai munka akárcsak nekem. Kemény fizikai munkát végeznél egész nap akkor aludnál mint ahogy kell. Ennyi a te bajod, nem fáradsz le. Azt mondják egyébként is, hogy akkor menjen el aludni az ember amikor álmos és ez így van. Ha nincs amit csinálhatnál, menj el futni, súlyzózni, fekvőtámaszozni amíg kifáradsz és bedőlsz az ágyba.
2020. júl. 14. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!