Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hogyan hányjam ki a vizet?

Hogyan hányjam ki a vizet?

Figyelt kérdés
Vagy egyeltalában hogyan hányjak?az ujjas módszertől csak öklendezek a forró víztől úgyszintén

#víz #hányás #öklendezés #sokatittam #hányni akarok
2017. máj. 15. 20:38
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Várd meg, amíg végig megy a folyadék a szervezeteden. Előbb utóbb távozni fog a víz a testedből, a hányást meg felejtsd el.
2017. máj. 15. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Az a baj ami most 2dl víz egy étkezés helyett az máskor lehet valami hízlalóbb kaja is amit nem kéne még magamra szednem +ba
2017. máj. 15. 20:54
 3/14 anonim ***** válasza:
A pszichológust kérdezted már?
2017. máj. 15. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Nem járok pszihológushoz és nem is terveztem menni, de köszönöm az aggódásod :)
2017. máj. 15. 20:58
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos te bulimiás vagy, menj el vele orvoshoz!A hánytatással tönkre teszed a szervezetedet, és akkor már nem a kalóriák miatt kell aggódnod, hanem, hogy ne halj meg fiatalon. Ha fogyni akarsz, sportolj!Én bármit megehetek a pizzától a szalonnáig, mert rendszeresen bicajozok, és emiatt egy dekát se hízok!
2017. máj. 15. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Sportolok és sportoltam de nem látszik szinte semmi.És nem tudom hogy az hogy az emberek gúnyos lenézése /beszólogatása roszabb vagy pedig az hogy esetleg meghalok
2017. máj. 15. 21:02
 7/14 anonim ***** válasza:
És a diétával hogy állsz?Azt tudod,hogy azzal tudsz fogyni?
2017. máj. 15. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
vega vagyok a tejes/tojásos dolgokat amúgy is riktán eszek :d péksütit heti 1x az is 1-1 pogácsa.6óra után semmi, de általában én már fél5kor vacsizok.az az olajos étel is olivaolajos.de akármit eszek nagyon rosszúl érzem magam.
2017. máj. 15. 21:07
 9/14 anonim ***** válasza:

Már úgy érted,hogy lelkileg vagy rosszul?Bűntudatod van?

Vagy a gyomrod fáj?

2017. máj. 15. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Ne akard meghánytatni magad, illetve a ritkán étkezéssel is csak rontasz a helyzeten. Az este 6 után nem evés pedig hülyeség. Alvás előtt 2-3 órával érdemes az utolsó étkezést megejteni. Amit te csinálsz, azzal csak lelassítod a metabolizmusodat, ezért nem fogysz. A szervezeted pánikban van, és mindent, amit csak tud, elraktároz, minimumra csökken az energiaszinted, összességében rontasz a helyzeten. Sokszor egyél keveset, kevesebb szénhidráttal. Ha vega vagy, akkor sok hüvelyest egyél, a gyümölcsöt is ritkítsd, mert sok cukrot tartalmaznak (nem azt mondom, hogy soha ne egyél, de fogyni nem fogsz, ha csak azt eszel). A mennyiség és a minőség is nagyon fontos, ennek nézz utána. Magas fehérjetartalmű étrendet tartsd, különben leépülsz.

Én "csupán" sportolok, de rendszeresen befigyel egy minőségi, csirkehúsos hamburger, péksütit és minden ilyesmi, mégis 5 kilót fogytam, izmosodás mellett. (Sajnos most már diétáznom kell, mert kiderült, hogy nagyon durván laktózintoleráns vagyok, de már most falnak megyek ettől, mert imádok enni, így meg a kenyértől kezdve a joghurtig minden tiltott...).

2017. máj. 16. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!