Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit tegyek hogy nelegyen...

Mit tegyek hogy nelegyen buntudatom a kaja miatt es ne hanyjam ki?

Figyelt kérdés
nem akarok bulimias lenni:( elkezdtem futni jarni meg edzek is formasodtam mar meg fogytam is de nemsokat mert 2hete csinalom viszont ha eszek ugy erzem 10kg.t hiztam,az elobb is megettem egy piritost es mentem hanytatni magam nemakarom ezt de nembirom ki mit tehetnek??segitsetek kerlek 16L
2013. máj. 10. 16:36
 1/9 anonim ***** válasza:

Először is hány kiló és centi vagy?

Miért hánytatod magad?

2013. máj. 10. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
162/61kg korul. azert mert eszek es buntudatom van meg a gyumolcstol is..azonkivul ugy erzem hiztam 10kg.t..probalom magam vizzel elteliteni hogy nelegyek ehes de ez orokre nem mehet..volt mar h ledagadtoztak ez bennen eleg nagy nyomot hagy utalom magam:( ha a baratom megtudna hogy hanytatom magam sztem elis hagyna ha vele vagyok inkabb nemis eszek..
2013. máj. 10. 16:44
 3/9 anonim ***** válasza:

Az a vicces, hogy formálisan ugye akkor vagy bulimiás, ha hánytatod magad.


BULLSHIT! Ha arra vágysz, hogy hánytasd magad mert különben hízol, akkor már beteg vagy. Mivel túl sok hasonló kérdés van ezen az oldalon, így okkal szomorkodhatnék. Na erről lenne értelme beszélni a hírekben, hogy mennyi lelkibeteg fiatal van az országban.


De ez a szomorkodás.. én inkább együtt vidulok veled. Tedd rendbe a fejed, menj el pszichológushoz, és ne kenyeret egyél hanem húst és zöldséget.

2013. máj. 10. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Konnyebb hanyni a wc felett mint kimenni a parkba futni 30 percet?
2013. máj. 10. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
minden este futok.de oda is irtam
2013. máj. 10. 17:44
 6/9 anonim válasza:
jolvan bocsi...Nekem meg konnyebb volt megkerdezni,mint elolvasni vegig :D am ne akarj beteg lenni ami a hanyast illeti...
2013. máj. 10. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem érsz el vele semmit! Vedd elő szépen a 8.os biológia könyvedet és nézd meg,hogy már a szájban elkezdődik a keményítő lebontása. Bizony! Ennyit ér a hányás.. csak a nyelőcsöved romlik szét.
2013. máj. 10. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Az még nem jutott eszedbe, hogy betartsd a normális étrendet és akkor nincs bűntudat?
2013. máj. 10. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 poiu ***** válasza:

Ez sajnos nem agyalás kérdése. Tényleg kéne segítséget kérned.

Ha agyalás, akkor figyelj: zöldségtől és hústól nem hízol, de beviszel minden tápanayagot, amire szükséged van. Tehát mától fogva nincs hánytatás, de nincs csoki, cukor, keményítő. Valamit, valamiért. Ne halj meg, b@sszus.

2013. máj. 10. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!