Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szerintetek lesz iskola ősztől?

Szerintetek lesz iskola ősztől?

Figyelt kérdés

2020. júl. 15. 17:05
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
69%

1. nincs jósgömböm, majd aug 31-én meglátod

2. de mindenki erre készül

2020. júl. 15. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
84%
Szia, elvileg lesz olyan Iskola ahol igen, és lesz ahol csak Digitális oktatás lesz. Viszont én úgy tudom hogy lesz, de ha a koronavírus második hulláma is erős lesz akkor újra Digitális oktatás lesz. :)
2020. júl. 15. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
87%
Kitudja. 1,5 hónap van még suliig, de ugye a szomszédos országokban is már jön vissza a koronavírus... Most kitudja, hogy mi változik a maradék 1,5 hónap alatt. Szerintem konkrét válasz talán augusztus fele körül lesz.
2020. júl. 15. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem nem lesz.
2020. júl. 15. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
80%
októberre saccolom a kezdést
2020. júl. 15. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
48%

Fél év nyári szünet sem elég?

Az összes intézkedés közül ez volt az egyik legfeleslegesebb. Boldog-boldogtalan mehet is és jár is, már több mint 2 hónapja, egyedül pont az a csoportot zárták el saját magukától, akik alig fertőződnek meg és alig terjesztenek. Már május eleje óta kellett volna lennie rendes oktatásnak és június végéig. Borzasztó károkat okozott mind az oktatásban, mind a gazdaságban (csaknem a szülők negyedét kivonta a melóból a gyerekfelügyelet.)

2020. júl. 15. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Remélem lesz. A digitális oktatás egy vicc. (egy egyetemista)
2020. júl. 16. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Mindenképp lesz, max ha 2. hullám bedurvul, akkor a gócpontoknak számító településeken lesz megint távoktatás, a borsodi zsákfalvakban például nem, mert felesleges lenne.
2020. júl. 17. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Pontosat nem tudni. Ami lejött a hírekből: Palkovics és társai szeretnék, hogy legyen, és úgy is készülnek, hogy szeptembertől rendesen lehet kezdeni, de hozzátették, hogy simán előfordulhat, hogy már rögtön távoktatás lesz.
2020. júl. 17. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Ha olyan lesz a helyzet, mint most akkor lesz, ha romlik, akkor digitális lesz.
2020. júl. 17. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!