Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitől remeghet a kezem?

Mitől remeghet a kezem?

Figyelt kérdés

Kb 1 éve remeg a kezem, eddig nem zavart, de mára már zavaró, bármit csinálok remeg, reggel a legjobban, egy bögrét sem tudok megfogni úgy, hogy ne ömöljön ki az, ami benne van. Gyógyszereket szedek, szedek kalciumot és B-vitamint, de így se lett jobb. Sőt...romlott, az utóbbi 2 hétben görcsöl a kezem, vagyis nem tudom ezt minek nevezik, konkrétán görcsöl, befeszül, és nehéz mozgatni ekkor az ujjaim. Semmivel sem stresszelek többet, ugyanannyit eszem és iszom, mint eddig. Már írnom is nehéz. Kértem időpontot neurológiára, de jövő hónapra kaptam időpontot. Először a dokimat kérdeztem, hogy lehetséges-e, hogy a gyógyszereim miatt remeg, erre azt mondta, hogy nem hiszi, mert akkor már rég jelentkezett volna a mellékhatás, emellett azt is megkaptam, hogy nem normális ebben a korban, megkérdezte iszom-e alkoholt, vagy drogozom-e, ezek közül semelyiket. Mitől remeghet? Illetve mit tudok tenni ellene?

20/l



2020. júl. 24. 22:34
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Hagyd hogy ő döntsön de ha leráz valami térd kopogtstással akkor kérd az mri vizsgálatra a beutalót.
2020. júl. 25. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!