Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit kéne tennem?

Mit kéne tennem?

Figyelt kérdés
2 hete vettem észre magamon hogy minden este amikor lélegzek begörcsöl a hasam és ugy érzem minta nehezebben kapnék levegőt pedig rendesen kapot levegőt a szüleim cigiznek.. eddig nem volt semmi bajom a cigi füstöl csak most a napokba érzem magam úgy ahogy leírtam a cigi füstöl 1 napig elmúltak a tünetek de utána erősebbek keztek lenni.. Elakarok menni az orvoshoz és a szüleim nem engedik elkezdik minek orvoshiz menni majd helyrejosz .igazuk volt 1 napig jöttem helyre de utána megint jöttek a tunetek. Mit kene tennem hogy engedjenek el a szüleim az orvoshoz? -félék hogy rosszabb lesz

2020. júl. 26. 21:51
 1/2 anonim ***** válasza:
hány éves vagy, hogy engedélyt kell kérni ?A dohányzásról leszoktatni gondolom nem tudod őket, de az alap lenne ,hogy nem 1 légtérben legyetek. Házban is dohányoznak?
2020. júl. 26. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Amit leírtál sokkal inkább emlékeztet egy pánikrohamra. Mondjuk ettől még nem kellene rád fújniuk a füstöt. Egyedül nem tudsz elmenni az orvoshoz? Neki mondd el mik a tüneteid. Biztos segíteni fog.
2020. júl. 26. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!