Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Félek a jövőtől vagyis a...

Félek a jövőtől vagyis a digitális világ további változásától. Szerintetek hogy segíthetek magamon?

Figyelt kérdés
Már napok óta szorongok. Attól félek minden eltűnik amit szeretek. Én olyan régimódi srác vagyok. A régi zenék, sorozatok, meg a családom is ezek közé sorolható. Attól tartok, hogy minden ilyen eltűnik, én meg egyedül maradok.

2020. júl. 28. 19:31
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Cseppet se aggódj, a szeretet örök, az igazi értékek megmaradnak...
2020. júl. 28. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Azt hittem csak én vagyok ilyeeeeeen :D imádom
2020. júl. 28. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ne érezd magad egyedül, nagyon sokan szoronganak emiatt, az se véletlen, hogy ennyire felkapták most a retrót, a 80-90-es években divatos dolgokat.


Ezek a dolgok mindig megmaradnak és a digitális világnak is vannak előnyei. Az a titka sztem, hogy szűrni kell, mit használsz belőle, pl nem kell alávetni magunkat az állandó kényszeres információszerzésnek és fogyasztásnak amit ránk öntenek, nem kötelező fent lenni a közösségi oldalakon. Én így védem magam es egesz jol sikerül kezelni a negatív érzéseket ezzel.

2020. júl. 28. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy?

Én pont ugyanilyen vagyok, 20F

2020. júl. 29. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítségeket. Egyébként 17 vagyok.
2020. aug. 3. 11:05
 6/7 A kérdező kommentje:

#3

Nem azért érzem magam egyedül mert emiatt szorongok hanem azért mert nem ismerek senki mást csak az anyukámat meg nagyszüleimet akik a régit szeretik. Amiatt izgulok hogy ha ő nem lesz akkor csak én leszek aki szereti. Másodjára pedig én sem használom olyan gyakran a digitális holmikat, de látom az öcsém aki egész nap nyomja. De hisz bele született. Még mi lesz ha a gyerekem is ezt nyomatja. A nevelés fontos ettől is függ. Nagyon remélem hogy a jó retro nem semmisült meg.

2020. aug. 3. 11:26
 7/7 anonim ***** válasza:
En se vagyok nagyon benne a modern dolgokban, az segíthetne talán a szorongás csökkentésében, ha nyitnál a te korosztályod felé és érdeklődnél egy kicsit az új dolgok iránt, mert aki nem halad, lemarad. Beszélgetésekben vagy kapcsolatokban fontos, hogy van e közös, és elsősorban a fiatalabb korosztály körül fog alakulni a jövő. Sajnos vagy nem. Többség irányít
2020. aug. 3. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!