Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Történhet ájulás a nagy melegtől?

Történhet ájulás a nagy melegtől?

Figyelt kérdés

Mindenki azt mondja, hogy a kánikulát csak vízparton lehet kibírni, ehhez képest éppen strandolás után lettem rosszul. Szédülés, nagyfokú gyengeség, ájulásérzés, aminek a végén pár pillanatra el is ájultam.

Nem voltam huzamos ideig napon, nem ittam alkoholt, figyeltem a folyadékbevitelre, stb.

20L



2020. júl. 29. 09:19
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
79%
1.2 szoktam inni kb. Ha túrázni megyünk akkor valamivel több. Ennyit sem azért mert szomjas vagyok. Mikor többet erőltettem magamban hányingerem volt egész nap a hasam akkorára puffadt mint egy 7 hónapos terhes és 15 percenként mentem pisilni. Ne mondja már nekem valaki, hogy ez egészséges?! 8. Te biztos folyton izzadsz azért kell ennyi víz. Van olyan ismerődöm aki olyan mint a béka folyton nedves a bőre ha puszit ad tiszta víz lesz tőle az arcom. Na neki lehet hogy kell a 3 liter víz. De sokaknak nem.
2020. aug. 5. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!