Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Lehet, hogy valami bajom van?

Lehet, hogy valami bajom van?

Figyelt kérdés
27/N vagyok, el kell mondanom, hogy egész eddigi életemben rengeteg stressz ért, és napi szinten szorongok. Az utóbbi időben észrevettem, hogy a szorongàsom olyan mértékű, hogy màr zavarja a mindennapjaimat. Ilyen problémàval nem tudom, hogy a hàziorvoshoz, vagy pszichológushoz, vagy kardiológushoz forduljak e? Én arra tippelek, hogy akàr vitaminok hiànya, mozgàshiàny is okozhatja e azt, hogy többet stresszelek, illetve a magas pulzus (85-90) a màr évek alatt berögzült szorongàs eredménye. Mit gondoltok? :) A vérnyomàsom egyébként teljesen jó, csak a pulzusom magas. Ha hirtelen kelek fel, akkor is pl., illetve hamar kifàradok. Túlsulyos nem vagyok. 160cm és 50kg.
2020. júl. 30. 08:25
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha voltál temetésen és elvesztetted akit szeretsz, akkor ez természetes:)


Úgy hívják, hogy megszakadt szív szindroma, és az emberek nagy többsége keresztül esik egy temetés után ilyenen:D


Megmaradsz, ne temesd se magad, se mást, mert arra még várnod kell. Sőt tovább megyek eddig őgy néz ki, hogy ő fog téged túlélni nem kevéssel:D

2020. júl. 30. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
úgy
2020. júl. 30. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Nem voltam temetésen, hàla égnek. Bàr ha azt nézem, hogy édesanyàm skizofrén, apukàm antiszociàlis, és teljesen szétesett a csalàd, stb komoly stresszek értek, amivel temetnem kell a múltat, de nem megy... Minden nap gondolok azokra a napokra, mikor még màs volt, akkor sem volt túl jó, de idővel még a sz.r is fel tud értékelődni. A múltban ragadtam, még a mai napig él bennem a remény, hogy egyszer minden rendben lesz, még ha tudom is, hogy ez nem igaz.


Szerintem az, hogy kiskoromtól kezdve stresszben éltem, meghatàrozta a pulzusom.

2020. júl. 30. 08:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!