Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Fürödtetek/fürödnétek a...

Fürödtetek/fürödnétek a Balatonban?

Figyelt kérdés

Pár hét múlva megyünk nyaralni Siófokra. Volt valaki közületek mostanában? A Balatonban sokan fürödtek? Egy picit aggódom, mert hát ugye elvileg koronavírus helyzet van... Meg ugye sok külföldi. Mernétek fürödni a Balatonban? A Petőfi Sétány ugyanolyan zsúfolt?


(Normális válaszokat szeretnék, ha bunkó vagy, add ki magadból máshol.)


2020. júl. 31. 16:05
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Köszi nektek. :)
2020. aug. 8. 17:47
 12/15 Salx Narval ***** válasza:
Ja, hogy a vírusra való tekintettel kérdezed, azt hittem úgy általában.:D Én mondjuk máskor is a kevésbé látogatott strandokat szerettem, tömegbe akkor sem érzem jól magam ha nincs semmiféle járványveszély. Ilyen helyeken most is fürödnék, ill a víz minőségétől tenném függővé, mármint a szemmel is látható minőségétől.:D Én úszni szeretek, pancsikolni, játszani nem, alig vártam, hogy a lányom nagyobb legyen.
2020. aug. 9. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
73%
🤮🤢en alapból szeretem a balcsit de tekintve h szabad víz így bátran pisi köpedék kaki is belekerül időközönként néha doglott hal is. Ennek fényében döntsd el.
2020. aug. 16. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
68%
Így van jól írják felettem, amellett hogy belepisil szinte mindenki, még a víz minősége se a legjobb mostanság. Ismerőseim panaszkodnak, hogy ilyen olyan kiütések jöttek ki rajtuk, begyulladt a fülük szemük olyan is volt aki belehányt. (ez nem tudom a víz miatt e) Állítólag a hínárok miatt van most ez a gond.
2020. aug. 17. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
56%

Az idei nyáron már háromszor voltam a Balatonnál. Minden alkalommal fürödtem is. Legutóbb épp ma. Rengetegen voltak a strandon és a vízben is. Eddig semmi bajom nem lett.

Én épp hogy medencés strandon nem lubickolnék más emberek láb- és farvizében. Ezerszer inkább a Balaton!

2020. aug. 17. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!