Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit csináljak a digitális...

Mit csináljak a digitális lázmérömmel? Vettem egy digitális lázméröt utoljára 37.2 lett vele mérve. Utánna nem tudom mi történt valoszinüleg kisunokám kezébe juthatott és valamit megnyomhatott rajta.

Figyelt kérdés

A lényeg az hogy az elemet is ki vettem a lázméröböl de a 37.2-t még mindig mutatja.Tehát nem történik semmi változás.

Remélem nem kell a szemétbe hajitanom mert nem Volt éppen olcso.



#digitális lázmérö
2020. aug. 2. 08:50
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Olvasd el a használati útmutatót! Ha nem úgy működik, ahogy le van írva, vidd vissza oda, ahol vetted! A gyerekektől pedig el kell zárni mindent, ami nem nekik való.
2020. aug. 2. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én keresnék rajta egy pici "Reset" gombot (amivel újra lehet éleszteni) és az elemet is hosszabb időre venném ki. (De elsősorban sosem bíznék digitális lázmérőben, sok a panasz, megbízhatatlan a mérés.)
2020. aug. 2. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Azok elég vacakok nem is mérnek pontosan. Vegyél "higanyosat" már nem higany vanbenne csak pont úgy néz ki azok pontosak és nem romlanak el ha nem ejted le.
2020. aug. 2. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Ypszilon1980 ***** válasza:
Semmi baj nincs vele szerintem, az elemet kb. 10 percre vedd ki belőle,előbb-utóbb eltűnik a szám rajta. Azt nem tudom miért mutatja folyamatosan ezt az értéket, talán a használatiban van valami erre vonatkozó,de persze el is romolhatott.
2020. aug. 2. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a segitséget a tanácsokat.A neten vásároltam az elemek napok óta nincsenek benne mégis mutatja a 37-es értéket.

használati utasitásom nincs hozzá sajnos.

2020. aug. 5. 11:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!